banner461
banner195

Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Nevşehir'de

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Nevşehir'e geldi.

Cumhurbaşkanı Adayı  Ekmeleddin İhsanoğlu Nevşehir'de
02 Temmuz 2014 Çarşamba 11:57

banner143
Nevşehir Ekmeleddin İhsanoğlu Hacıbektaş'ta
İlgili Galeriye Git
banner134

 Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Nevşehir'e geldi.

Sabah saatlerinde Nevşehir'in Hacı Bektaş ilçesine gelen MHP ve CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Ekmelettin İhsanoğlu, Cumhuriyet Meydanı'nda bazı CHP milletvekilleri, İstanbul Kartal Belediye Başkanı Atunok Öz, Hacı Bektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, CHP ve MHP il başkanları, alevi dedeleri, bazı sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Gazetecilerin büyük ilgi gösterdiği İhsanoğlu, Hacı Bektaş'a gelişi sırasında izdihama neden olurken, konuşacağı kürsüye ilerleyişi sırasında vatandaşlarla tek tek tokalaştı.

Konuşmasının ardından İhsanoğlu'na alevi dedeleri tarafından çeşitli hediyeler verildi. Hacı Bektaş belediye başkanı Selmapakoğlu da İhsanoğlu'na dostluk ve barışı simgeleyen mermer bir güvecin heykeli hediye etti. İhsanoğlu daha sonra Hacı Bektaş-ı Veli'nin türbesinin de içinde bulunduğu Hacı Bektaş-ı Veli müzesine geçti. Burada müze hakkında yetkililerden bilgi alan İhsanoğlu, Aslanlı Çeşmede ellerini yıkadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
mhp ve chp temsilcileri bir arada tek aday aklım almıyor.
Avatar
mn - 4 yıl önce
Merkeze gelemezsin tabi y.mez
Avatar
eskiliii - 4 yıl önce
sapla samanı karıştıran mhp chp ittifakıda seçim farkını görecek.yazıklar olsun size kos koca bıyıklarınızla hacıbektaşta boy gösteriyonuz.ama allahta bu iki yüzlülüğü görüyor.sonuç tayyip size 5 basacak ters köşeden kalkamıyacaksınız.eğer tayyip kazanırsa o bıyıkları kesin ve baş örtüsü takının.serbest artık..
Avatar
ali - 4 yıl önce
bir zamanlar milletleri sağ sol davasına birbirine düşürenler şimdi tek çatı altında toplanıyor.
ve ülkeyi milleti bölmeye yönelik çalışmadan başka birşey deyil ..
Avatar
yuh diyoruz - 4 yıl önce
yuh diyoruz hadi chp yapar bunu ulan mhp sen nasıl marxcılarla komünistlerle nasıl aynı alanda bulunuyorsun nasıl adayımız bu destek olun diyorsun size kocaman bir yuh çekiyorum cumhurbaşkanımız belli olmuştur boşuna meydanlarda yorulup gezmeyin
Avatar
İNGİLİZ - SUUD ADAYI EKMEL - 4 yıl önce
bölgede sıkışan ingiliz ve suudların ışid ile sopa, ekmel/cemaatle havuç siyasetleri son kozları, hak gelecek batıl zail olacak inşallah, chp ve mhp 100 yıl önceki ittihat terakkiden ibret almalılar, ittihatçılar öle bir yanlışa sürüklendiler ki ne balkanlar, ne afrika, ne ortadoğu, ne kafkaslar kaldı
Avatar
mustafa - 4 yıl önce
bir mhpli olarak utanıyorum. kendı ıcımızde aday yokmus gıbı kemalın gosterdıgı adayı destekle. yazık yazık yazık
Avatar
Harun - 4 yıl önce
Bu yorumlar ne la akp li yandaşlar chp li mhp li düşman yapan siz değilmiydiniz emperyalist uşaklar sizi apoyu çıkartmak için cumhurbaşkanı olması gerek demi tatyyip efenfinin az kaldı apo çıkınca da böyle olacakmısınız aceba çok merak ediyorumm.