banner461
banner195

Cumhurbaşkanı Erdoğan Nevşehir'de Konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Nevşehir'de halka hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Nevşehir'de Konuştu
28 Mayıs 2015 Perşembe 16:05

banner143
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nevşehir'de
İlgili Galeriye Git
banner134
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Nevşehir'de halka hitap etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları;

- Türkiye'de 2002 yılında bütün yolların kavşak noktası Nevşehir’de 87 km bölünmüş yol vardı. Biz buna 188 km yol ilave ettik. Fark işte bu. Cumhurbaşkanı olarak Nevşehir'e yapılacak olan yatırımların takipçisi olacağım. Durmak yok diyeceğiz. Türkiye'nin geçtiğimiz 70 yılının 40 yılı koalisyonlarla heba oldu. 

- Kardeşlerim altyapı ve üst yapı yatırımlarıyla Türkiye'yi sıçrattık. Türkiye'de 79 yılda 195 baraj inşa edilmişti. Biz 12 yılda 279 baraj ilave ettik. Bizden önce toplu konutta 43 bin konut yapılmış. Biz 12 yılda 657 bin toplu konut inşa ettik. 


 Siz memuru, işçiyi sömürdünüz. Bizleri hastane önünde inim inim inlettiniz. Benim vatandaşım ilacını alamıyordu. Ya milletini sevmek budur ya. Lafla milliyetçilik olmaz. Biz 12 yılda Türkiye'yi işte böyle büyüttük. 

- Ben elbette meydanlara çıkacağım.Türkiye'nin kazanımlarını göz göre göre heba edemeyiz. Benim bunları vatandaşlarımıza anlatmam lazım. Beni cumhur seçti. CHP'si, MHP'si müracaat ediyor. Terör örgütünün temsilcisi var o da müracaat ediyor. Tabi red red red... Bunlar ne yasa biliyor ne da anayasa biliyor. Beni susturamazsınız. Biz bu meydanlardan geldik. Allah'ın izniyle burada duracağız. Ben milletin tarafıyım. Milletimin hakkını sonuna kadar savunacağım.

 İyice sapıttınızya. Bu ülkede güzel güzel çalışmak varken devleti ele geçirmek nerden çıktı. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar ama üçüncü de sıçrayamadılar. Ben Cumhurbaşkanı olmadan önce söz vermiştim inlerine gireceğiz diye. Girdik şimdi de hepsi yurt dışına kaçıyor. Bunların her ilde imamları var. Ya imam mihrabı terk eder mi ya? Ama bunlar terk ediyor. Hukuk içinde ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra ise Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir Milletvekilleri ile birlikte halkı selamladı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.