banner461
banner195

Davutoğlu ve Bahçeli Nevşehir'e Geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 12 Mayıs Salı günü ,AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu da 18 Mayıs Pazartesi Günü Nevşehir’e geliyor.

Davutoğlu ve Bahçeli Nevşehir'e Geliyor
07 Mayıs 2015 Perşembe 16:22

banner143
banner134
Geçtiğimiz günlerde Kılıçdaroğlu tarafından Nevşehir'de miting düzenlenmişti. Sırada Ak Parti ev MHP mitingleri var.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 12 Mayıs Salı günü Nevşehir’e geliyor. 18 Mayıs Pazartesi günü ise Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu Nevşehir'de miting düzenleyecek.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde siyasi parti liderleri mitinglerine devam ediyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise 12 Mayıs Salı günü saat 11.30’da Nevşehir’de miting düzenleyecek.

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı yaptığı açıklamada 12 Mayıs Salı günü Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Nevşehir halkına seslenecektir. MHP Genel Başkanımız tarafından düzenlenecek olan mitingimize tüm Nevşehir halkını bekliyoruz dedi.

18 Mayıs 2015 Pazartesi günü saat 14:00’de gerçekleştirilecek olan mitingde Başbakan Davutoğlu, seçmenlere ve partililere seslenecek.

AK Parti Nevşehir İl başkanı Mehmet Ali Tanrıver yaptığı açıklamada, Türkiye’nin tüm dünyada söz sahibi olan bir ülke konumuna gelmesinde geliştirilen bir çok projede imzası olan Başbakan Davutoğlu’nun Nevşehir’i de miting programına almasından dolayı büyük bir heyecan yaşadıklarını söyledi.

Tanrıver, 12 yılı aşan AK Parti iktidarı ile her alanda bir çok yatırım kazanan Nevşehir’in bundan sonraki süreçte de etkin hizmetlerden yararlanan şehirler arasında yerini alacağına inandığını kaydetti.
Tanrıver, büyük bir coşku ile karşılayacakları AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mitingine tüm Nevşehirli vatandaşları davet etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
filinta mustafa - 3 yıl önce
kafanıza yine yazar kafa yemek istiyrsanız mhp... boğazı seyrederke gecelim marmarayda neymiş diyorsanız mhp... bir hasatane odasında 8 kişi kalalım tek başımıza canımız sıkılıyor diyorsanız mhp.. uçak çok sıkıcı otobüsle geze geze 12 saate istanbula gidelim dıyorsanız mhp.. :) :) devlet bahçeli ne anlatacakmış nevşehirde :)
Avatar
ucasarlı - 3 yıl önce
kare kare dolaşıyor mhp memleketi bu varoldan çok güzel bakan olur koalisyona oyum mhpye
Avatar
MEYDAN - 3 yıl önce
başkaniniza söyleyi̇n parke döşeyeceği̇ne 4.veki̇kli̇ni̇z geli̇yor bi̇rr meydan yapsinnn en basi̇ti̇
Avatar
filinta mustafa - 3 yıl önce
filinta mustafa facebbok adresi açıldı ....
Avatar
yorumcu - 3 yıl önce @filinta mustafa
helal olsun güzel anlattın :)
Avatar
ülkücü - 3 yıl önce
ülkücü olmama rağmen devlet bahçeliye oy vermeyeceğim. devlet bahçeli davasını sattı gidip chpyle birlikte oldu davasını satana oy vermem boş atarım daha iyi
Avatar
yorumcu - 3 yıl önce
boşuna gelmese, üç olmaz artık.
Avatar
Damlaa - 3 yıl önce
Sen gel başkanım. Ahmet DAvutoğlu en ön sıralarda olcam