banner461
banner195

Derinkuyu Aday Adayı Ömer Varol'dan Açıklama

AK Parti Derinkuyu Belediye Başkan Aday Adaylarından Ömer Varol Derinkuyu Haber Editörü Osman Aytekin’i çalışma bürosunda ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Derinkuyu Aday Adayı Ömer Varol'dan Açıklama
23 Ekim 2013 Çarşamba 13:39

banner143
banner134

 AK Parti Derinkuyu Belediye Başkan Aday Adaylarından Ömer Varol Derinkuyu Haber Editörü Osman Aytekin’i çalışma bürosunda ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.Ömer Varol yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Derinkuyu ilçemiz sular altında kalmış bir hazine gibidir. Benim amacım bu hazineyi ortaya çıkartmaktır. Heyecanın hizmet olup Derinkuyu için hizmete talibim. Memleketin çok büyük eksiklikleri olduğunu herkesin gördüğü gibi bu memleketin bir çocuğu olarak ben de görmekteyim. Yola çıkış gayemin herkes tarafından bilinmesini isterim ki Derin kuyumuzun yapılacak ekip hizmetiyle bir yerlere getirmek ve bundan sonraki geleceğimize bakmaktır. Bu nedenle diğer aday adayı arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum.
   
İlçemizle ilgili projelerimi AK Parti’den kesin aday olduğum takdirde açılayacağım. Derinkuyu halkımıza saygılar sunarım. İlçemizde belediye başkanlığına seçilecek arkadaşlarımızın hizmet için yola çıkmasından kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Osman Aytekin

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.