banner461
banner195

Derinkuyu Ak Parti İlçe Başkanı Aksüt’ten 5. Olağan Kongre Basın Açıklaması

Derinkuyu Ak Parti İlçe Başkanı Aksüt 5. Olağan Kongre sürecine ilişkin basın açıklamasında bulundu.

Derinkuyu Ak Parti İlçe Başkanı Aksüt’ten 5. Olağan Kongre Basın Açıklaması
10 Ekim 2014 Cuma 18:45

banner143
banner134

 Derinkuyu Ak Parti İlçe Başkanı Aksüt 5. Olağan Kongre sürecine ilişkin basın açıklamasında bulundu. Aksüt’ün basın açıklamasında Derinkuyu  Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mesut Varol ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldırım’da hazır bulundular.

     Aksüt, basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Ak Parti demokrasiye, milli değerlerine, ülkemizin birlik ve beraberliğine gösterdiği sadakatle; darbe kurallarını, vesayet sistemini ve gerileme dönemlerini sona erdirmiştir.

      Ak Parti Kurucu Genel Başkanı, Lisderi Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve bu büyük davaya inanmış kadrolarıyla birlikte yüzyılımızın ilk 13 yılında kimsenin hayal bile edemediği 1. atılımı gerçekleştirmiştir. Bu atılımın kaynağı demokratik meşruiyet, siyasal meşruiyet ve 9 seçimde milletimizin ortaya koyduğu büyük destektir. Şimdi hedefimiz Cumhuriyetimizin 100 yılı olan 2023’te 2.atılımı tamamlamaktır.

     Ak Parti, Birinci olağanüstü kongresiyle aynı salonda halkın oyuyla seçilen Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve kongrede tüm katılanların ortak ittifakıyla seçilen Genel Başkanı ve Başbakanı Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun ortaya koyduğu örnek tablo ile Türk Siyasi Tarihine damgasını vurmuştur.

    Ak Parti’nin önümüzdeki hedefi; başlayan Beşinci Olağan Kongre sürecimzile birlikte 2015 seçimlerinden başarıyla çıkmak, milletimize söz verdiğimiz gibi 2023, 2053, 2071 Türkiye’sine istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmaktır. Milletimizn bizden beklentisi budur. Bugüne kadar siyaseti güçlendiren ve itibar kazandıran partimiz Beşinci olağan Kongresinden elde edeceği güç, birlik ve beraberlik anlayışı ve kongrelerden çıkaracağı enerji ile milli iradeyi hakim kılmaya devam edecektir.” Dedi.

Haber:Osman Aytekin


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.