banner461
banner195

Derinkuyu Başkan Adayı Bülent Aksoy İddialı Konuştu

AK Parti Derinkuyu Belediye Başkan Adayı Bülent Aksoy, seçim çalışmalarına hız verdi. Aksoy, FİB Haber Merkezimize yaptığı özel açıklamalarında şunları ifade etti.

Derinkuyu Başkan Adayı Bülent Aksoy İddialı Konuştu
13 Şubat 2014 Perşembe 18:11

banner143
banner134
Derinkuyu Başkan Adayı Bülent Aksoy İddialı Konuştu

" Derinkuyu İlçemizi Ortak Akılla Yöneteceğiz... "Derinkuyu İlçemize hizmet için yola çıktıklarını ifade eden AK Parti Derinkuyu Belediye Başkan Adayı Bülent Aksoy, "Derinkuyu'da çok şükür birlik ve beraberliğin sağlandığını bu konudaki eksikliklerimizi inşallah Başkan seçildiğinde Derinkuyulu vatandaşlarımızın özlediği ve sabırsızlıkla beklediği projeleri biz 5 yıl içinde yapacağız. Projelerimiz hazır, genç ve dinamik ekibimiz hazır" dedi.

 

AK Parti Derinkuyu Belediye başkan adayı Bülnet Aksoy, yeşil, temiz ve modern Derinkuyu'yu halkımızla birlikte inşa edeceklerini söyledi.

 

Aksoy; Derinkuyu ilçemizin çehresinin değişmesi ve insanlarının daha iyi şartlarda yaşaması gerektiğini belirtti.

 

"AK Parti dendiği zaman hizmet akla geliyor.Çünkü bizim Derinkuyu'da yaşayan insanlarımıza bir borcumuz var. O kaybedilen yılların telafisini de üzerine koyarak Derinkuyu için çok ciddi projeler ürettik" dedi."

 

AK Parti Derinkuyu Belediye başkan adayı Bülent , “30 Mart tarihinde yapılacak seçim çok büyük önem taşımaktadır. Yeşil, temiz ve modern bir Derinkuyu için ortak akıl ile hareket etmek zorundayız.” dedi.

 

Aksoy, “Yaşadığımız ilçemizin problemlerini alacağımız radikal kararlarla ve köklü projelerle çözmek ve daha yaşanabilir, örnek bir ilçe haline dönüştürmek istiyoruz. Eğer halkımız teveccüh gösterir ve Allah nasip ederde, belediye başkanlığı görevi bize verilirse, nerede kalmıştık diyerek, merkezi iktidarla, yerel iktidarın buluşmasından doğacak ekstra bir gücüde kullanarak, Derinkuyu’nun değişimi için var gücümüzle çalışacağız.” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 4 yıl önce
bülent bey öncelikle sizi kutlar başarılar dilerim fakat çok şanssız bir dönemde aday oldunuz ak parti denince günümüzde akla hizmet değil ayakkabı kutuları geliyor.yinede hayırlısı olsun.
Avatar
derin kuyulu - 4 yıl önce
derinkuyu bülent aksoy la şimdi ilçemize hak eden hizmetleri itibarı fazlasıyla getireceğinden son derece eminim biz derinkuyular olarak aksoy diyoruz
Avatar
derin kuyulu - 4 yıl önce
derinkuyu bülent aksoy la şimdi ilçemize hak eden hizmetleri itibarı fazlasıyla getireceğinden son derece eminim biz derinkuyular olarak aksoy diyoruz
Avatar
Kapadokyalı - 4 yıl önce
derinkuyu ahmet balcı diyor ve allah'ın izni ile 30 mart gecesi seçimi kazanıyor. 2 dönem yatan sizsiniz çıkıp konuşan yine sizsiniz valla çok komiksiniz :)
Avatar
USTA50 - 4 yıl önce
görevinizde başarilar diliyorum
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
slm arkadaşlar iktidarın yanında yer almadıkça dernkuyuya hizmet gelmez bu herzaman böyle oldu derinkuyu için bülent aksoy bi̇r şans herkesimi̇destekleyi̇p deri̇nkuyunun kazanmasi lazimn haydi derinkuyu hadi̇ bülent
Avatar
orhan - 4 yıl önce
sayın bülnet aksoy ibrahim ertaş döneminde ilçe başkanıydın ekstra güç o zaman kulanmadınızda şimdi senmi kulanacaksın yine aynı kafa yine aynı zıhnıyet bir çöp fıçısı için halkı 10 defa beledıyeye getırten sızdınız degismezsiniz sizin ahmet balcıyı örnek almanızı dilerim hükümet olmadıgı halde sizin 10 yılda yapmadıklarınızı 5 yılda yaptı neler yapılırmıs demekkı hukemetin belediye başkanı olsaymış daha güzel derinkuyu olurdu degerlendirme halkımıza kalmıştır
Avatar
mehmet tövbekar - 4 yıl önce
bülent bu derinkuyu sen kurtarrırsan ancak sen kurtarırsın tamam ahmet balcıda çalıştı ama adamın gücü yok nihat çiçek derinkuyu insanları tanımıyor daha adam slm vermiyorrr beldiye başkanı olmaz bundan yani herşey bülent aksoy içinnnnnn inşallh olursunuzz