banner461
banner195

Derinkuyu ve Gülşehir İçin Doğalgaz Başvuru İçin Ek Süre

Nevşehir'in Derinkuyu ve Gülşehir ilçelerinde doğalgaz başvuru süreleri uzatılması konusunda AK Parti Nevşehir Milletvekilleri çeşitli girişimlerde bulunuyor.

Derinkuyu ve Gülşehir İçin Doğalgaz Başvuru İçin Ek Süre
01 Kasım 2013 Cuma 15:44

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider yaptığı açıklamada Derinkuyu ve Gülşehir ilçelerinde doğalgaz başvuru sürelerinin sona ermesinden dolayı ek süre için çalıştıklarını kaydetti. Gizligider yaptığı açıklamada şunları kaydetti.


''Hepimizin bildiği üzere Derinkuyu ve Gülşehir ilçelerimize doğalgaz getirilmesi konusunda ben ve milletvekili arkadaşlarım Erdal Feralan,Murat Göktürk'ün yoğun çalışmaları ve gayretleri sonucu doğalgaz müjdesi vermiştik. Ancak doğalgazın ilçelerimize getirebilmesi için yasal başvuru sayılarına son başvuru tarihi olan 29 Ekim 2013 tarihinde Derinkuyu İlçemizde bin 806  başvuru olması gerekirken 88 başvuru, yine Gülşehir ilçemizde ise 3 Bin 519 olması gereken başvuru sayısı Bin 675 olarak gerçekleşmiştir.  İlçelerimize Doğalgaz getirebilmesi için yasal başvuru sayısının sağlanabilmesi, Milletvekillerimizin gayret ve çabalarının sonucuna ulaşabilmesi adına sürenin uzatılması için gerekli girişimler yapılmış olup, Bakanlar Kurulunda görüşülecektir.''diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.