banner461
banner195

Derinkuyu’da Kritik Seçim

Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde yerel seçimleri kimin kazanacağını şimdiden söylemek bir hayli güç. Zira Üç partinin yanı sıra bağımsız adayında çıktığı Derinkuyu ilçesinde belediye 4 tarafa da el değiştirebilir.

Derinkuyu’da Kritik Seçim
24 Şubat 2014 Pazartesi 09:07

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde yerel seçimleri kimin kazanacağını şimdiden söylemek bir hayli güç. Zira Üç partinin yanı sıra bağımsız adayında çıktığı Derinkuyu ilçesinde belediye 4 tarafa da el değiştirebilir.

Son 25 yılda 10 Yıl Cumhuriyet Halk Partisinin, 10 Yıl Ak Partinin kalesi olan Derinkuyu ilçesi 2009 Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisine geçmişti. MHP’li belediye başkanı Ahmet Balcı’nın 5 yıl süreyle görev yaptığı Derinkuyu belediye başkanlığı koltuğunda 31 Mart 2014 sabahı kimin olacağı oldukça şüpheli.

Ak Partinin Bülent Aksoy’u, Cumhuriyet Halk Partisinin Nihat Çiçek’i, Milliyetçi Hareket Partisinin ise mevcut belediye başkanı Ahmet Balcı’yı tekrar aday gösterdiği Derinkuyu ilçesinde bağımsız adayın da oyları ciddi bir oranda bölebileceği belirtiliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ORHAN - 4 yıl önce
yine mhp yi̇ne ahmet balci dürüst adam yola devam deri̇nkuyu başkanini şi̇mdi̇den secmi̇şti̇r. hayirli olsun