banner461
banner195

Derinkuyu’ya İlçe Trafik Tescil Müdürlüğü Düzenlenen Törenle Açıldı

Nevşehir Merkeze bağlı Derinkuyu İlçesinde kurulması planlanan Trafik Tescil Müdürlüğü binası düzenlenen törenle hizmete girdi.Dün Avanos ve Ürgüp ilçelerini ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekillerinin bugün ki durağı Derinkuyu ilçesi oldu...

Derinkuyu’ya İlçe Trafik Tescil Müdürlüğü Düzenlenen Törenle Açıldı
13 Nisan 2013 Cumartesi 16:22

banner143
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Derinkuyu da açı
İlgili Galeriye Git
banner134

 Derinkuyu ilçe trafik tescil Müdürlüğü hizmet binası açılış törenlerine AK Parti Milletvekillleri Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider ile AK Parti İl Başkanı Kazım sunar,Derinkuyu İlçe Başkanı Serdar Pala,Derinkuyu İlçe Kaymakamı Mithat Can Kutluca,Belediye Başkanları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldılar.

 

Derinkuyu’ya İlçe Trafik Tescil Müdürlüğü açılışında Konuyla ilgili AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider şu açıklamayı yaptı, “Derinkuyu ilçemizde Vatandaşlarımız bu konuda yıllardan beri mağdur olmuştur. Trafik Tescil eksikliğinden dolayı bu mağduriyeti gidermek için her türlü çabayı gösterdik. Nevşehir Milletvekilli arkadaşlarımızla birlikte Çalışmalarımız sonrasında Trafik Tescil Amirliğini Derinkuyu ilçemizde açtık.Artık plaka almak ve diğer işlemler için merkeze gelmeye gerek yok.50 Z .. plakalar Derinkuyu ilçemizde hayırlı olsun” dedi.

 

AK Parti Milletvekilleri Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider açılış sonrası Derinkuyu Yer altı Şehrine geldiler.Burada Derinkuyu Kaymakamı Mithat Can Kutluca Vekillere Yenilenen Derinkuyu Yeraltı şehri kenarı dükkanları gezdirdi.

 

Derinkuyu yer altı kenti düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi alan vekillerimiz, Derinkuyu ilçemizde ki Yeraltı şehri kenarı dükkanlar yenilendi. Yeni düzenleme ve Derinkuyunun gözlemeleri görülmeye değer. Derinkuyu ilçemizde vatandaşlarımızın Sıcak ilgileri için kendilerine teşekkür ettik. Yeni düzenlemeyle yeraltı şehri daha nezih dediler.

Vekillerimiz ayrıca Altarnatif tarım ürünleri kapsamında Derinkuyuda çilek üretiminin de başladığını görmek menuniyet verici dediler.

 

AK Parti Milletvekilleri daha sonra Derinkuyu ilçe kaymakamlığına geçerek Kaymakam Kutluca ile bir süre görüştüler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
derinkuyulu - 5 yıl önce
yeraltı şehri çevresindeki dükkanlar 14 yıldır içler acısı halde idi sayın kaymakam murat can kutluca sayesinde belli bir düzene girdi bir vatandaş olarak kendilerine teşekkür ederim sayın vekillerim trafik tescil bürosuna gelince o gecekondunun açılışı sizlere hiç yakışmadı yakında 10 yataklı hastane temeli atılacakmış oda aynı şekilde ne sizlere nede derinkuyululara yakışır alternatif ürün çilek konusunda da sizleri yanlış bilgilendirmişler