banner461
banner195

Derinkuyu’ya Trafik Tescil Müdürlüğü Açıldı

Nevşehir Merkeze bağlı Derinkuyu İlçesinde kurulması planlanan Trafik Tescil Müdürlüğü binası inşaatı tamamlanarak hizmete girdi.İlk müjdeyi ise AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider verdi.

Derinkuyu’ya Trafik Tescil Müdürlüğü Açıldı
06 Aralık 2012 Perşembe 15:13

banner143
banner134

 Şoförler üye sayısının yeterli olmadığından Şoförler Cemiyetine üye şoförler Esnaf ve Sanatkarlar bünyesine dahil olarak Trafik Tescil Müdürlüğü açılıyor.

 

Konuyla ilgili AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider şu açıklamayı yaptı, “Derinkuyu ilçemizde Vatandaşlarımızbu konuda yıllardan beri mağdur olmuştur. Trafik Tescil eksikliğinden dolayı bu mağduriyeti gidermek için her türlü çabayı gösterdik. Nevşehir Milletvekilli arkadaşlarımızla birlikte Çalışmalarımız sonrasında Trafik Tescil Amirliğini Derinkuyu ilçemizde açtık.Artık plaka almak ve diğer işlemler için merkeze gelmeye gerek yok.50 Z .. plakalar Derinkuyu ilçemizde hayırlı olsun” dedi.

 

Gizligider, Bu arada Derinkuyulu patatesçilerimizin ihracat teşviği ve diğer gelişmelerden haberdar olduğunu düşünerek tekrar etmiyorum dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.