banner461
banner195

Destek Sözleri Sadece Sözde mi Kalacak?

Nevşehir’de merakla beklenen AK Parti Milletvekili sıralamasının belirlenmesinin ardından özellikle sosyal medya’da AK Parti aday adaylarının adaylara başarılar temennileri birbiri ardına gelmeye başladı.

 Destek Sözleri Sadece Sözde mi Kalacak?
08 Nisan 2015 Çarşamba 18:50

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de merakla beklenen AK Parti Milletvekili sıralamasının belirlenmesinin ardından özellikle sosyal medya’da AK Parti aday adaylarının adaylara başarılar temennileri birbiri ardına gelmeye başladı.


İnternet haber sitelerine ve sanal paylaşım sitelerine kısa kısa milletvekili adaylarına başarılar dileyen ve kendilerinin de bu yarışın içerisinde olacaklarını ve milletvekili adaylarına hep destek olacaklarını söyleyen onlarca AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayından kaçının 2 ay kala seçim çalışmalarına bizzat katılarak milletvekili adaylarına destek olacakları merak konusu.


3 Dönemdir Nevşehir’den tulum çıkaran ve yeni dönemde de bu başarıyı bir kez egale etmenin çabası içerisinde olacak olan AK Parti’de belirlenen listelerin ardından şimdi il ve ilçe örgütleri tarafından Milletvekili adaylarının bu iki aylık süreçte neler yapacaklarının takvimi yapılıyor.


İlçe, Belde ve Köy Gezilerinin yanında tanıtım çalışmalarına önümüzdeki günlerden itibaren büyük oranda ağırlık verecek olan teşkilatların bu yoğun temposu içerisinde kadın kolları ve gençlik kollarının da görevi ve yeri büyük olacak.
Birkaç gün içerisinde düzenlenmesi planlanan seçim çalışmaları takvimi doğrultusunda AK Parti Nevşehir Milletvekili adaylarının seçime iki aylık bir süre kalması itibariyle de hızlı bir şekilde seçim sahasına inmeleri bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tepeköylü - 3 yıl önce
teşkilat hazır nevşehir hazır fikret abi sıkıntı yok
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Eğer aday adayı olupda listeye giremeyen ler ak partiye çalışmassa. Bu nevşehirli bunun hesabını sorar her şey ak parti için
Avatar
Kozaklı expertiz - 3 yıl önce
evet tepe köylünun sözlerine katılıyorum teskilat hazır nevşehir hazır kozaklı hazır sait bey de kazanacak bu akp de birbirini kıracak muhteşem bişey olacak
Avatar
olur - 3 yıl önce
Koltuğa yapışsınlar alt tarafta onların uşağı olsun yok öyle bişey o iki vekili koymasan kimse niye koymadınız demezdi
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
fikret abin neden sıkıntı yapsın o tarafsız gazeteci
ama bu listede paralel var :)
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Destek vermeyin de görelim o partinin kapısından içeri girebilirsiniz
Avatar
Y.K. - 3 yıl önce
Biz eski vekilleri istemiyoruz.ama yine aday olarak koymuşlar.o zaman desteğimiz Mehmet VAROL a olacak