banner461
banner195

Destici Üniversite İSimlerinin Değiştirilmesi Bizi Mutlu Etti.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici,"Anayasayı yapamamanın üstünü örtmek için, demokratikleşme paketini allayarak, pullayarak sunuyorlar." dedi.Destici Nevşehir Üniversitesinin isminin Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak değiştirilmesi konusundaki görüşleri ise oldukça ilginçti...

Destici Üniversite İSimlerinin Değiştirilmesi Bizi Mutlu Etti.
01 Ekim 2013 Salı 17:54

banner143
banner134

 Destici, "Nevşehir Üniversitesinin isminin Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak değiştirilmesi bizleri mutlu etti. Ankara Üniversitesi'nin adı Hacı Bayram, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ise Yunus Emre olarak değiştirilmesi bizi mutlu eder." dedi.

PAKETİN TAMAMINA YAKINI BDP İÇİN YAPILMIŞ'
Genel Merkez'de Muhsin Yazıcıoğlu Toplantı Salonu'nda açıklanan 'Demokratikleşme Paketi' ve 'Dört günlük Batı Trakya Gezisi' ile ilgili görüş ve izlenimlerini aktaran Genel Başkanımız Mustafa Destici; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan paketin tamamına yakınının BDP için hazırlandığını söyledi.

BİR TAKIM ÇEVRELERİN TALEPLERİ.
 
‘Demokratikleşme Paketi’ ile ilgili görüşlerini açıklayan Destici, “Paket genel itibariyle milletin taleplerini karşılamayacak, Türkiye'yi demokratikleşme adına bir noktaya taşımayacak. Tam tersine bir takım çevrelerin taleplerini içerecek. Birincisi iktidar partisinin kendi taleplerini koruyacak ya da güçlendirecek maddeler. İkincisi AB ve batının dayattığı maddeler, üçüncüsü de PKK ile yürütülen müzakere sonucu pazarlık edilen maddeler" dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fatih - 5 yıl önce
çok doğru söylemiş sayın destici halkın dikkate alması gerekir diye düşünüyorum sandıkta akıllıca oy verlsin