banner461
banner195

Doğan : Gülşehir Sevdamız AK Parti Davamız

Ak parti Gülşehir Belediye Başkan aday adayı Abdurrahman Doğan açıklamalarda bulundu.

Doğan : Gülşehir Sevdamız AK Parti Davamız
04 Şubat 2014 Salı 10:55

banner143
banner134

 Dursun'a başarı dileklerinde bulunan Doğan, adaylık sürecini değerlendirdi

Ak parti Gülşehir Belediye Başkan aday adayı Abdurrahman Doğan açıklamalarda bulundu.

Yazılı basın açıklamasında Ak Parti'den aday adaylarının tamamının Gülşehir'e hizmet etme amacı taşıdığını belirten Doğan, açıklamasının devamında şu sözlere yer verdi:

"Aday adaylığı süresi içinde bana destek olan bütün dostlarıma ve basınımızın değerli mensuplarına sonsuz teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım. Gülşehir'de on iki çok değerli aday adayı kardeşlerimizle birlikte çok seviyeli bir süreç yaşadık. Bu süreç uzun ve olmasına rağmen hiç bir zaman birbirimize karşı saygıda kusur etmedik, birlik ve beraberlik içerisinde olduk. Çünkü hepimizin gayesi ve sevdası tarih kokan şirin ilçemiz Gülşehir'e hizmet etme sevdasıdır. Bu sebeple tüm aday adayı kardeşlerimize teşekkür ediyorum.

        İkinci kez belediye başkan adayı gösterilen belediye başkanımız Mustafa Dursun kardeşimizi de tebrik eder başarılar dilerim. Ayrıca gerek Gülşehir'de ki gerekse Nevşehir merkez ve diğer ilçelerdeki siyasi parti temsilcilerimizin bütün belediye başkan aylarına başarılar dilekler, 2014 Yerel Seçimlerinin ülkemize ve şehrimize huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum." 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nvşh - 4 yıl önce
helal olsun olması gereken bu bazıları gibi olmadım istifa edim şuna geçim buna geçim yok işte hizmete gelende belli menfata gelende
Avatar
Gülşehirli - 4 yıl önce
demokrasinin geregine ve siyasi olgunluğa sahip insanlarımıza sonsuz saygılarımı sunuyorum,işte buna en güzel örnek abdurrahman hocam.selam olsun.
Avatar
AÇIKSARAY-GÜLŞEHİR - 4 yıl önce
memleketimizin birliğe ihtiyacı var,bir olmalıyız,güçlü olmalıyız ilçemiz ve ülkemiz kazansın.bütün bunlar nasip meselesi,başkanımıza hayırlı olsun derken başarı dileklerimle abdurrahman beyi kutluyorum.