banner461
banner195

Dört İlçe Milletvekili Görebilecek mi?

Acıgöl, Derinkuyu, Kozaklı, Hacıbektaş ilçelerinden 2015 seçimlerinde milletvekili çıkacak mı?

Dört İlçe Milletvekili Görebilecek mi?
02 Şubat 2015 Pazartesi 16:00

banner143
banner134

 Acıgöl, Derinkuyu, Kozaklı, Hacıbektaş ilçelerinden 2015 seçimlerinde milletvekili çıkacak mı?

 Derinkuyu Milletvekili çıkarabilecek mi ?

Nevşehir’in Acıgöl, Derinkuyu, Hacıbektaş ve Kozaklı ilçeleri 2015 genel seçimleri öncesinde ilçelerinden bir milletvekili çıkarabilecek mi? AK Parti özellikle son üç dönemdir, Avanos, Gülşehir ve Ürgüp ilçelerinden milletvekili adayı göstermişti. AK Parti geçtiğimiz dönemlerde, Gülşehir, Avanos ve Ürgüp ilçelerinden milletvekili adayı göstermiş ve bu ilçeler mecliste temsil edilmişti. 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde ise Acıgöl, Derinkuyu, Hacıbektaş ve Kozaklı ilçeleri kendi ilçelerini temsilen bir milletvekilini mecliste görmek istiyor.

 

AK Parti 2002 seçimlerinde Gülşehir’den Osman Seyfi’yi, 2007 seçimlerinde Avanos’tan Mahmut Dede yer almıştı. 2011 seçimlerinde ise Ürgüp’ten Murat Göktürk milletvekili adayı olarak gösterildi ve halen AK Parti Nevşehir milletvekili olarak görev yapıyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sansi yine yok - 3 yıl önce
n.ada yi yine yapmazlar.bosuna ugrasmasin. yine hayal kirikligina ugrar
Avatar
ÖZ AKPARTİLİ - 3 yıl önce
osman seyfi hacibektaş bölgesinin adayi idi bu sefer gülşehirden aday necdet ada olacak
Avatar
Melik - 3 yıl önce
Erdoğan başkanı istiyoruz
Avatar
acıgöl - 3 yıl önce
acıgöl adayı ahmet belada
Avatar
Ürgüp - 3 yıl önce
nüfus yoğunluğu yüksek olan ilçelere öncelik tanınır acıgöl derinkuyu hacıbeltaş tercih edilmez gülşehir belki ama avanos ve ürgüp kesin tercih noktası olur.
Avatar
temel - 3 yıl önce
necdet adayı milletvekili olarak görmek istiyoruz adam gibi adam insan gibi insan bürokrasinin cigerini biliyor devlet yönetimine yıllarını vermiş her konuda tecrübeli devletin her kademesinde çalışmış bilgi ve erdem sahibi.böyle bir şahsiyet nevşehir için lütuftur desteğimiz necdet ada için meclise necdet ada yakışır
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 3 yıl önce
bu sefer sıra derinkuyu'da. irfan barut çok sevilen bir aday. siyaset bilimi üzerine akademik kariyer yapan, bürokrasiyi bilen ve nevşehiri çok seven bir hemşerimiz.
Avatar
ABDULKADİR - 3 yıl önce @Ürgüp
insaf be kardeşim. acigöl, derinkuyu, hacibektaş nevşehirin üvey evladi mi. bu kafayla buralardan nasil oy alacaksiniz. nüfus açisindan ilçelerin birbirinden kaç oy farki var.