banner461
banner195

“Dostlar Artık Konuşma Vaktidir”

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, zalimin zulmüne son verilmesi için artık konuşma vaktinin geldiğini dile getirdi.

“Dostlar Artık Konuşma Vaktidir”
02 Şubat 2015 Pazartesi 16:18

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, zalimin zulmüne son verilmesi için artık konuşma vaktinin geldiğini dile getirdi.

Karataş, “Adalet Hak Hukuk denilen yüce kavramların nasılda birer komediye dönüştüğünü hepimiz günümüzde görmekteyiz. Zalimin nasılda galip, mazlumunda nasıl mağdur olduğunu görürsünüz. Adalet Topaldır ağır ağır yürür fakat gideceği yere er geç ulaşır demiş Mırebau. Umalım ki öyle olsun, gerçi bizler Hakkaniyete inanan insanlarız. Ve biliriz ki, galip olacak ve değişmeyecek olan yalnızca Allah’ın adaletidir ve ilahi adalet bir gün mutlaka tecelli eder. Bazen öyle konuşacaksın ki karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek demiş Gabriel Garcia Marquez. Biz Susma Hakkımızı Yeterince Kullandık Dostlar, Artık Konuşma Vaktidir” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Bende konuşmaya başlıyorum BBP bu sınavı kaybetti. .niyemi enerji Bakanlığını dinleyip israil e servis eden hainlere paralel diyemedi
Avatar
Ali Neseli - 3 yıl önce
Ak parti agziyla bbp ye laf etmeye kalkmayin. Şunuda unutmayin bizler konusmaya baslarsak kimse karsimizda konusamaz. Paralel, cemaat vs konulardan bbp`nin uzerine gelmeye calisiyorsunuz ancak hic bisey bildiginiz yok sadece sahte medyanin gosterdigiyle is yapiyosunuz. Hele hele zamaninda Muhsin baskana destek olmayanlar simdi bbp ye hic laf etmeye haklari yok..
Avatar
sami - 3 yıl önce
BBP Muhsin başkanın görüşlerini savunur bir parti olmaktan çıkmış ipi paralelin elinde bir kukla parti olmuştur.
Avatar
Süleyman ÖZBEK - 3 yıl önce
bbp çizgisini hiç değiştirmedi siz önce nerede olduğunuza bakarsaniz daha iyi olur
Avatar
ne YATANdaş ne SATANdaş bildigin gariban VATANdaş - 3 yıl önce
bbp'ye laf söyleyenlere ithafen;muhsin başkanı madem bu kadar seviyordunuz,doğru çizgide gittiğini söylüyordunuz hayatta iken neden hiç destek olmadınız,neden bir oyu esirgediniz?hiç bir halta yaradıgınız yok gelmiş burada laf ebeliği yapıyorsunuz.şuan için hanginiz bbp'ye veya bir alperen ocaklarına gitti,bu insanlar ne yapıyor diye bir hal hatır sordu?neyi çok iyi biliyorsunuz?buradan laga luga yapmakla birşeyler olmuyor beylerrr.bir an önce kendinize gelin,kendinizi sorgulayın.hiç kıvıttırmaya gerek yok bbp'den temizi yok !bu davanın insanları hiç bir zaman fırıldak olmadı.olduysada onlar zaten bu davanın insanı değildi.bu davaya laf atanlar,laf cambazlıgı yapanlar bu sözler sizlere;bir saniyesine bile hakim olamadıgınız,hükmedemediginiz bir dünya için, bir hayat için bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur.düz durun,düz yürüyün,doğru konuşun.adam olun efendi olun.haaa ben bunları yapamam,ben adam olamam gardaş diyorsanızda o zaman bari susun adam yerine konma ihtimaliniz yükselsin.
Avatar
hulusi - 3 yıl önce
zaten hiç susmadın ki gardaş. dır dır dır kafa bırakmadın