banner461
banner195

DP Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe Nevşehir Teşkilatını Ziyaret Etti

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe, AK Parti İktidarına yönelik ağır eleştirilerde bulundu.

DP Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe Nevşehir Teşkilatını Ziyaret Etti
17 Kasım 2014 Pazartesi 17:05

banner143
banner134

 DP Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe“Şaşkın Ördek Kıçın Kıçın Gidermiş”

NEVŞEHİR(MHA) Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe, AK Parti İktidarına yönelik ağır eleştirilerde bulundu.

Partisinin Nevşehir İl Başkanlığını ziyaret eden ve Partili yöneticiler ve Partililerle bir süre sohbet eden Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe, “Millet bunları sırtından atacak ama CHP ve MHP’ye de güvenemiyor” açıklamasında bulundu.

Hafta sonunda Demokrat Parti İl Başkanlığını ziyaretinde İl Başkanı Mehmet Yüce, Merkez İlçe Başkanı Murat Kul ve Partililer tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe, içte ve dışta AK Parti Hükümetinin yaptıklarının vatandaş tarafından endişe ve hayret içerisinde izlendiğini de sözlerine ekledi.

Sohbet esnasında partililerin çeşitli sorularına da cevap veren Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe, “Memleket resmen bölünmüş, resmen ülke bu PKK terör örgütüne teslim edilmiş. Resmen doğunun vergisini, algısını, yol kontrolünü bu İmralı’da yatan 50 bin insanımızın katilinin örgütü yapmakta ve ona bel bağlanmakta. Malumunuz bu ülkede 40’ın üzerinde ilde Kürt’ü, Türk’ü, Laz’ı, Çerkezi bir ayaklanma provası yapıldı. Onlarca insanımız öldürüldü. Hiçbirinin de faili bulunamadı. Kim yaptırdı, kim yaptı bulunamadı. Etrafımız ateş çemberi. Etrafımızda hiçbir komşu ülke ile sorunumuz yok iken, Rahmetli Atatürk Yurtta Sulh, Cihanda Sulh derken, hiç kimsenin toprağında ve iç işlerinde gözümüz yokken şimdi olanlara bir bakın. Dün beraber bakanlar kurulu toplantısına katılıp yedikleri içtikleri beraber giderken Esad’la geldikleri noktaya bir bakın. Yetmiyordu beraber tatiller yapıyordu. Suriye ile öyle, Irak ile, İsrail ile, Lübnan ile öyle. Bunlara kimsenin hakkı yok. Şu anki iktidar yorulmuş ve yıpranmıştır. Bu yükü taşıyacak gücü yoktur. Şaşkın ördek kıçın kıçın gider derler. Milletimizde bütün bu olanları endişe ve hayretle izlemekte. Millet bunlardan bıktı, usandı. Bunları sırtından atacak, bu kördüğümü çözecek. Bunlar defalarca seçime girdiler ve her defasında seçimden galip çıktılar. Ama millet şu an mecliste bulunan muhalefet partileri olan CHP ve MHP’ye güvenmiyor” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
E av - 4 yıl önce
İşte bunlar hep bonzaiden