banner461
banner195

DP Nevşehir de Aday Çıkaracak mı?

Ak Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisinin ardından mecliste temsil edilmeyen partilerin il merkezinde aday adayı çıkarıp çıkarmayacağı sorusu birkaç hafta içerisinde netlik kazanacak.

DP Nevşehir de Aday Çıkaracak mı?
22 Ekim 2013 Salı 12:21

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisinin ardından mecliste temsil edilmeyen partilerin il merkezinde aday adayı çıkarıp çıkarmayacağı sorusu birkaç hafta içerisinde netlik kazanacak.

Bu partilerden biri de Demokrat Parti. Geçtiğimiz günlerde yeni il başkanı ve il yönetimi ile siyasi faaliyetlerini sürdürme kararı alan Demokrat Parti’de Dinçer Akgür yönetimindeki parti yönetimi bu hafta içerisinde muhtemelen merkez belediye başkan aday adayı çıkarıp çıkarmama konusunda kararını verecek.

Bayramlaşma programında kendisine yönelttiğimiz “Merkezde aday çıkaracak mısınız?” sorumuza bayram sonrasındaki hafta yönetimimiz ile oturup bu konudaki kararımızı vereceğiz cevabını veren İl Başkanı Dinçer Akgür ve beraberindeki teşkilatların Nevşehir Belediye Başkan aday adaylığı konusunda ne karar alacağı bu hafta muhtemelen belirginlik kazanacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.