banner461
banner195

DP Nevşehir'de Karıştı : Partimizi Bağlamaz

Demokrat Parti il başkanı ve belediye başkan adayının yaptığı açıklamaya tepki gösteren Partinin merkez ilçe başkanı Murat Kul, söz konusu açıklamaların her iki ismin şahsi kararları olduğunu ve Demokrat Partiyi kesinlikle bağlamadığını söyledi.

DP Nevşehir'de Karıştı : Partimizi Bağlamaz
21 Mart 2014 Cuma 16:37

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Demokrat Parti il başkanı ve belediye başkan adayının yaptığı açıklamaya tepki gösteren Partinin merkez ilçe başkanı Murat Kul, söz konusu açıklamaların her iki ismin şahsi kararları olduğunu ve Demokrat Partiyi kesinlikle bağlamadığını söyledi.

Kul” 20 Mart 2014 Tarihinde Partimiz İl Başkanı Dinçer Akgür Tarafından Yapılan Basın Açıklamasında Belediye Başkan Adayımız Mustafa Isınır’ın Milliyetçi Hareket Partisi Lehine Adaylıktan Çekildiğini Beyan Etmiştir. Bu Beyanda İl Ve Merkez İlçe Yönetim Kurullarının Bilgisi Dahinde Yapıldığı Beyan Edilmiştir. Bu Karar Alınırken Ne İl Yönetiminin Nede Merkez İlçe Yönetiminin Kurullarının Hiç Bir Şekilde Bilgisi Yoktur Alınan Karar Tamamen Kendi Şahsi Kararlarıdır. Bu Nedenle Alınan Kararın Partimizde Hiç Bir Geçerliliği Yoktur Ve Partimizi Bağlamamaktadır. Her Ne Suretle Olursa Olsun Partimiz Alenen Ve Gizli Olarak Dahi Ne Milliyetçi Hareket Partisini Nede Başka Bir Partiyi Desteklememektedir. Belediye Başkanlığı Seçimine On Gün Kala Böyle Bir Kararı Doğru Bulmadığımızı Beyan Ederiz. Partimiz 30 Mart 2014 Seçimlerine Merkezde Belediye Başkan Adaysız Girecektir Lakin Belediye Meclis Üyeliği Ve İl Genel Meclisinde Adaylarımız Devam Etmektedir. Bu Vesile İle Tüm Partili Dostlarımıza Ve Değerli Nevşehirli Hemşehrilerimizin Bilgisine Sunarız. 30 Mart 2014 Seçimlerinin Tüm Halkımıza Hayırlara Vesile Olmasını Cenabı Allah’tan Dilerim” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ömer - 4 yıl önce
Arkadaşım MHP kimseye bel bağlamaz Allah tan başka
Avatar
sattılar - 4 yıl önce
murat abı sattılar bızı guvendık mhp bunlara bel baglamıs yazık abı
Avatar
ESNAF - 4 yıl önce
helal
Avatar
anlamlı söz - 4 yıl önce
zoru görunce kacana daldan dala ucana ıssız oglan derız bız
Avatar
CCC - 4 yıl önce
murat efendi sen koy başkanliğa adyliğini ozaman
Avatar
o eskıdenmıs - 4 yıl önce @Ömer
o eskıdenmıs ömerım o eskıden ben ve aılem 9 oy mhpye vermıcez belkı önemı yok ama buda tepkı olsun benım gıbı dusunen bırkac aıle daha var davasını satanı bagrına basmak nedemek
Avatar
akp - 4 yıl önce
yolsuzluğu haksızlığa adam kayırmaya yargıyı ele geçirmeye halkı susturmaya karşı tek yürek haline gelen insanları yürekten kutlarım oylar varola
Avatar
Sami sami - 4 yıl önce
Partiyi ne hale soktular koskoca Menderes'in partisi bu hallere düşürdüler sen sahip çık Murat Kul oyumuz menderese