banner461
banner195

DP’nin Ayıbını Babaoğlu Kapattı

Doğru Yol Partisi ile Anavatan Partisinin birleşmesi ile kurulan Demokrat Parti Anavatan Partisinin Kurucu Genel Başkanı, Eski Başbakan ve Cumhurbaşkanı Merhum Turgut Özal’ı anma nezaketinde bile bulunamayınca Özal’ın ölüm yıl dönümünü hatırlamak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Babaoğlu’na düştü.

DP’nin Ayıbını Babaoğlu Kapattı
21 Nisan 2014 Pazartesi 15:48

banner143
banner134

 Babaoğlu, DP’nin Ayıbını Kapattı

NEVŞEHİR(MHA) Doğru Yol Partisi ile Anavatan Partisinin birleşmesi ile kurulan Demokrat Parti Anavatan Partisinin Kurucu Genel Başkanı, Eski Başbakan ve Cumhurbaşkanı Merhum Turgut Özal’ı anma nezaketinde bile bulunamayınca Özal’ın ölüm yıl dönümünü hatırlamak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Babaoğlu’na düştü.

Anavatan Partisi Nevşehir eski Milletvekillerinden Ali Babaoğlu’nun Oğlu Yüksel Babaoğlu, “Türkiye'nin değişim ve dönüşümüne, dünyayla bütünleşmesine öncülük eden Özal, engellere ve olumsuzluklara rağmen asla yılmamış; son nefesine kadar, demokrasimizin gelişmesi, ülkemizin refahı ve kalkınması için samimiyetle mücadele etmiştir. Değerli devlet adamı. Anavatan Partisi Kurucusu  8. Cumhurbaşkanımız merhum Turgut Özal bürokrat, başbakan ve cumhurbaşkanı olarak, değerli hizmetlerde bulunmuş, örnek kişiliğiyle milletimizin takdirini kazanmıştır. Türkiye’nin değişim ve dönüşümüne, dünyayla bütünleşmesine öncülük eden Özal, engellere ve olumsuzluklara rağmen asla yılmamış; son nefesine kadar, demokrasimizin gelişmesi, ülkemizin refahı ve kalkınması için samimiyetle mücadele etmiştir. Milletimizin gönlünde mutena ve müstesna bir yer edinen Özal, inanıyorum ki, her zaman değerli hizmetleriyle anılacak, hayırla yad edilecektir. Bu düşüncelerle, vefatının 21. yıldönümünde 8. Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’a Allah’tan rahmet niyaz ediyor, seni minnetle ve hasretle anıyoruz ruhun şad mekanın cennet olsun. Seni unutmadık unutmacağız” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.