banner461
banner195

Durmak Yok Nevşehir'e Hizmete Devam

Nevşehir'in milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider,Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ile bir araya geldiler.

Durmak Yok Nevşehir'e Hizmete Devam
22 Ocak 2014 Çarşamba 15:55

banner143
banner134

Nevşehir'in milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider,Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver den oluşan Nevşehir üst düzey yöneticileri Başkent Ankara da  Ulaştırma Bakanı  Lütfi Elvan ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ile bir araya gelerek Nevşehir ve Ülke Ekonomisi hakkında görüş alış verişinde bulunarak bilgi aldılar.

Konu hakkında Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, Uluştırma Bakanımız ve Ekonomi Bakanımızla bir araya gelerek kentimize hizmet getirmek için görüşmelerde bulunduk dedi.
Gizligider, Allahın izniyle "Durmak yok Nevşehir'e hizmete devam..." diyerek Valimiz, Belediye Başkanımız ve Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte Ulaştırma Bakanımız Lütfi Elvan ve Ekonomi Bakanımız Sn. Nihat Zeybekçi ile bir araya gelerek Nevşehir'i ve Dünya - Ülke ekonomisini konuştuk .İnşallah bu görüşmelerimizin sonucu olarak ilerleyen zamanda kentimizde güzel hizmetlere vesile olacaktır dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
on yıldır hizmet yaptığınızı sanıyorsunuz ama şöyle geriye dönüp baktığında bu memleketin sanayi sitelerine ne yaptınız m. akif ersoy mahallesine ne yaptınız en cok oyuda burdan aldınız.
Avatar
seyit taşpınar - 4 yıl önce
allah yolunuzu açık etsin birliğinizi bozmasın nevşehirli yıllardır böyle bir birlikteliğe hasretti sizlerin güzel hizmetler yapacanıza eminiz. yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatıdır
Avatar
nevsehirli - 4 yıl önce
vekillerimin ceket dügmeleri kavuşmuyor -)))
Avatar
osman - 4 yıl önce
ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.bu şehir için çalışan herkesten allah razi olsun.
Avatar
bekır - 4 yıl önce @ERGEN
el ınsaf sanayiye giren sağlam araç bozuk olarak çıkıyordu.m.akifdersen 2milyona satılamayan arsalar 40 mılyon oldu daha ne yatırımımdan bahsedıyorsunınsaf ınsaf
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
hizmet etmek şöyle dursun vali nevşehire geleli az bir zaman oldu.neden sizle dolaşıp poz veriyor.kaldırımdan başka bir şey yapılmadı.gizli gider yan gider bu milletin parasını götürene hesap sormalıdır.
Avatar
durmak yok - 4 yıl önce
yemeye devam... nevşehirliye müstehak sizin gibileri. töhmeleyene kadar yiyin müslümanlar...
Avatar
KEMAL - 4 yıl önce
nevşehir şöyle bir bakin hiç şehire benzeyen bir yani varmi ben istanbulda yaşiyorum 10 sene önceki nevşehir neyse yine ayni duruyor iyi ev yapmişlar başka birşey yok