banner461
banner195

Durmak Yok, Yatırıma Devam

Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı beldesine son 4,5 yılda 26 Milyon TL tutarında Yatırım kazandırdıklarını kaydeden Belediye başkanı Halit Elma, tekrar göreve seçilmeleri durumunda yatırımlara devam edeceklerini ifade etti.

Durmak Yok, Yatırıma Devam
04 Şubat 2014 Salı 09:51

banner143
banner134

 NEVŞEHİR (MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı beldesine son 4,5 yılda 26 Milyon TL tutarında Yatırım kazandırdıklarını kaydeden Belediye başkanı Halit Elma, tekrar göreve seçilmeleri durumunda yatırımlara devam edeceklerini ifade etti.

2009 - 2013 Yılları arasında beldenin rutin belediyecilik hizmetlerinin Kasabanın en Önemli problemlerinden Biri olan yer altı şehri düzenleme çalışmalarının öncelikli ele alındığını söyleyen Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, geçtiğimiz 20 Yılda Kaymaklı kasabasına yapılan yatırımı 5 yıllık süreçte kazandırdıklarına dikkat çekti.

Başkan Elma, "2009 yılında göreve geldiğimiz esnada Kasaba halkımıza Taahhüt ettiğimiz hemen hemen bütün, sözlerimizi Yerine getirdik seçimler ettik. Bu Süre zarfında beldemize 26 Milyon TL’lik Yatırım kazandırdık. Yeni dönemde Kaymak’lılı hemşehrilerimiz yeniden bize güvenmeye devam ederse yatırımlara kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uğur ergin - 4 yıl önce
rabbim yar ve yardımcın olsun
Avatar
dobadalı - 4 yıl önce
son dakika değişebilirsin bu kadar emin olma
Avatar
mhp - 4 yıl önce
çok muhterem uğur ergin soy adını değişte ne olduğunu bilelim
Avatar
kaymak5050 - 4 yıl önce
sayın başkanım kaymaklı için yaptığınız hizmet ve projeler için canı gönülden teşekkür ediyorum.kaymaklı halkı da yapılan hizmetleri görüyor ve takdir ediyor ve seninle gurur duyuyor.allah yar ve yardımcın olsun .durmak yok....
Avatar
kaymaklılı - 4 yıl önce @dobadalı
canınızda neler ister. bu korku size yeter. halit başkanla yola ve hizmetlere devam.
Avatar
mert - 4 yıl önce
sayın dobadalı hemşerim şimdide bu hayellemi yaşıyorsunuz herzamanki gibi gene sandığa gömüleceksiniz kaymaklıya yapılanları hala hazmedipte taktır edemiyorsunuz
Avatar
mert - 4 yıl önce
milliyetçi vatanını milletini sevene denir hala yapılan güzellikleri yatırımları kabullenemiyorsunuz sizden b.b...k olmaz
Avatar
kaymalılılar - 4 yıl önce
halit başkanın kaymaklıya yaptığı hizmet ve projelerden rahatsız olanları kaymaklı halkı ve tarih hiç bir zaman unutmayacaktır. bu da böyle biline.