banner461
banner195

Durmaz Terör örgütüne lanet okudu…

Son günlerde artan terör olaylarına tüm yurt genelinde olduğu gibi ilimiz Nevşehir’de de tepkiler dinmiyor. Teröre lanet yağdıran sivil toplum kuruluşları arasına Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi de katıldı.

Durmaz Terör örgütüne lanet okudu…
23 Ağustos 2012 Perşembe 15:58

banner143
banner134

 Son günlerde artan terör olaylarına tüm yurt genelinde olduğu gibi ilimiz Nevşehir’de de  tepkiler dinmiyor. Teröre lanet yağdıran sivil toplum kuruluşları arasına Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi de katıldı.

 

Göreme kasabasındaki Kooperatif binasında FİB Haber Merkezine açıklamalarda bulunan Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Durmaz, Türk milletinin güvenlik ve huzurunun, Türkiye Cumhuriyeti'nin birlik ve bütünlüğünün başka milletlerin insafına, iki yüzlü aşiret reislerinin kararına bırakılamayacağını ifade ederek, "Terörle mücadelede kahramanca görev yapan Türk Silahlı Kuvvetlerimize, polisimize ve Devletimize yardımcı olmak her vatandaşın görevidir. Bu elim olayı nefretle kınıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlığı, Türk milletinin bütünlüğü uğruna şehit düşen kahraman askerlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, büyük Türk milletine başsağlığı diliyoruz." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.