banner461
banner195

Dursun , Gülşehirli Pazar Esnafını Ziyaret Etti

AK Parti Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, ilçe Pazar’ını ziyaret ederek vatandaşlarla bilgi alış verişinde bulundu.

Dursun , Gülşehirli Pazar Esnafını Ziyaret Etti
06 Mart 2014 Perşembe 12:25

banner143
banner134
Gülşehir de vatandaşların büyük destek ve ilgi gösterdikleri Yapılan ziyaretler sonrası değerlendirmelerde bulunan Mustafa Dursun, “Pazar esnafımızın sorunlarını dinledik. Gülşehir'e yapacağımız Kapalı Pazar Alanı projemizle pazarcı esnafımızın ve ilçe sakinlerimizin sağlıklı ortamlarda alış veriş yapabilmelerine olanak sağlayacağız. Diğer bir projemiz ise, hemşerilerimize, köylerinden bahçelerinde yetiştirdikleri sebze ile meyvelerin ve ürettikleri peynir, yoğurt, tarhana gibi ürünlerin satışını yapabilecekleri modern bir Pazar alanı hazırlayacağız. Vatandaşlarımız, bu alanda yaz ve kış aylarında hava şartlarından etkilenmeden alışverişlerini rahatça yapabilecek. ”dedi.
Belediye olarak oldukça yoğun bir dönemi geride bıraktıklarını ifade eden Dursun, ilçelerine şimdi de yeni bisiklet yolları, kapalı Pazar yeri ve belediye hizmet binası kazandırmak istediklerini ve bu üç proje içinde önemli mesafe aldıklarını sözlerine ekledi.


banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
samet aydınlar - 4 yıl önce
seçim gelince dolaşıyorlar ondan sonra 5 sene yok bu halk enayi degil artık
Avatar
Hüsnü Kuvvtli - 4 yıl önce
helal sana başkanimm
Avatar
metin ünal - 4 yıl önce
pazara yanında kalabalık görüksündiyemi cıktı acaba pazarcıların oyu bile yok gülşehirde yanında gezenbile 5 10 kişi yazık
Avatar
DEMOKRAT - 4 yıl önce
yenimi akliniza geldi halka karşi mesuliyetiniz olduğu gec kaldiniz.