banner461
banner195

“Ekmek için Ekmeleddin sloganı daha sandıkta hayal oldu”

Sadece MHP ve CHP’li sandık kurul üyelerine ekmek, uygulamasına AK Parti Nevşehir il Başkanı tepki gösterdi...

“Ekmek için Ekmeleddin sloganı daha sandıkta hayal oldu”
08 Ağustos 2014 Cuma 14:09

banner143
banner134

 SADECE MHP VE CHP’Lİ SANDIK KURUL ÜYELERİNE EKMEK, UYGULAMASINA AK PARTİ İL BAŞKANI TEPKİ GÖSTERDİ

“EKMEK İÇİN EKMELEDDİN SLOGANI DAHA SANDIKTA HAYAL OLDU”

10 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi için CHP-MHP ‘nin çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun ülke genelindeki tüm vatandaşlar için  “EKMEK İÇİN EKMELEDDİN”şeklindeki  sloganı, seçim öncesi vatandaş sandığa gitmeden hayal oldu. İhsanoğlu’nun seçim süresince görev yapacak MHP ve CHP’li sandık görevlileri dışındakilere EKMEK VERMEYECEĞİ net şekilde açıklık kazanınca AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, seçim güvenliğini sağlayacak emniyet görevlileri de dahil olmak üzere ,tüm seçim için görevli olanlara parti ayrımı yapmaksızın kumanyalarının AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı tarafından dağıtılacağı açıklamasında bulundu.

Türkiye tarihinin en önemli gelişmelerinden biri olarak da değerlendirilecek 10 Ağustos 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek seçimler öncesinde, seçim meydanına CHP ve MHP’nin çatı aday olarak çıkarttığı ve 4 dil bildiği belirtilen Ekmeleddin İhsanoğlu’nun seçim sandıklarında görevli olan CHP ve MHP’li görevliler dışında kumanya ihtiyaçlarını karşılamayacağı şeklindeki haberler üzerine AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver bir açıklamada bulunarak, seçim gününde görev yapacak öncelikli olarak seçim güvenliğini sağlayan emniyet teşkilatı görevlileri başta olmak üzere tüm sandık görevlilerine kumanyanın AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları ekipleri tarafından dağıtılacağını belirtti.

Seçim meydanına Ekmek için Ekmeleddin İhsanoğlu sloganı ile giriş yapan Cumhurbaşkanı adayının daha vatandaş sandığa gitmeden önce ekmek olgusunun nasıl bertaraf edildiğinin bir kez daha görüldüğünü söyleyen Tanrıver; “ Türkiye Cumhuriyetinde ilk kez vatandaşlarımız kendi hür iradeleri ile cumhurbaşkanlarını seçecekler. Bugün gerçekte bir coşku ve sevgi ile kutlanan bir bayram havası içerisinde gerçekleşmesi gerekiyor. 76 milyon insanımız için EKMEK İÇİN EKMELEDDİN  sloganı ile seçim yarışına giren çatı adayının sandıklardaki sadece CHP ve MHP li üye kardeşlerimizin dışında hiç kimseye kumanya dağıtamayacak olması, EKMEK İÇİN EKMELEDDİN sloganını boş çıkartır şekilde.İlk akşamdan sloganında bile sağlıklı bir hareket içerisinde olamayanlara cevabı halkımızın sandıkta gerekli cevabı vereceklerine inanıyorum. Parti farkı gözetmeksizin sandık başında görev alan kardeşlerimizin kumanyaları tarafımızdan sağlanacaktır. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın.”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kimin cebinden - 4 yıl önce
nerden karşılayacaksınz milletin cebindenmi? havuzdanmı? yoksa başka bi yerlerdenmi karşılaycaksınız. cebinizden verinde görelim efendiler
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 4 yıl önce @kimin cebinden
bizim milletimiz hayirseverdir sandik başinda akşama kadar böyle önemli görevi olan sandik kuruluna her nevşehirli seve seve ikramda bulunur.tabi çaticilar herşeyi menfaat olarak algiladiği için bunu idrak edemeyebilirler.
Avatar
mustafa karaman - 4 yıl önce
sana yakısanda budur baskanım
Avatar
ali veli - 4 yıl önce
adamın bir havuz parası yok ayrıca seçim sadece bizim burda olmuyor en az 500000 kişi görev yaiodur ne yapsın adam