banner461
banner195

Eksen Eğitim Ve Kamu Çalışanları Sendikasından BBP'ye Ziyaret

Bugün Eksen Eğitim Ve Kamu Çalışanları Sendikası Nevşehir Şube Başkanı, Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Büyük Birlik Partisi Merkez İl ve ilçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

Eksen Eğitim Ve Kamu Çalışanları Sendikasından BBP'ye Ziyaret
10 Ocak 2014 Cuma 19:40

banner143
banner134

 Bugün Eksen Eğitim Ve Kamu Çalışanları Sendikası  Nevşehir Şube Başkanı, Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Nevşehir  Büyük Birlik Partisi Merkez İl ve ilçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

 

Bu ziyarette Eksen Eğitim Ve Kamu Çalışanları Sendikası  Başkanı Bayram OK, Başkan Yardımcısı Abdullah YAMAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Fatih DİLAVER ve Özcan KILINÇ  30 Mart yerel seçimlerinde Büyük Birlik Partisi’ne başarılar dileyerek Sendika çalışmaları hakkında BBP Nevşehir İl Başkanı Yavuz Uluer e bilgiler verdiler.

Eksen Eğitim Ve Kamu Çalışanları Sendikası Büyük Birlik Partisi İl Belediye Başkanı Adayı Fatih SAĞLAMKARDEŞ’E  seçimlerde başarılarını dile getirdiler.

Öte yandan Eksen Eğitim Ve Kamu Çalışanları Sendikası  BBP Partisi Merkez ilçe Başkanlığına atanan İbrahim Uysal a da hayırlı olsun dediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.