banner461
banner195

El Nusra, IŞİD, PKK, PYD Ülkemizde Cirit Atıyor

Ankara’da yaşanan terör olayını kınayan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, terörün Ülke gündeminden acilen yok edilmesini istediklerini dile getirdi.

El Nusra, IŞİD, PKK, PYD Ülkemizde Cirit Atıyor
18 Şubat 2016 Perşembe 13:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Ankara’da yaşanan terör olayını kınayan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, terörün Ülke gündeminden acilen yok edilmesini istediklerini dile getirdi.

Terör örgütlerinin ülke sınırlarında cirit attığına dikkat çeken CHP İl Başkanı Gülmez, ““Dün Ankara’nın kalbinde, Odak merkezinde bir patlama oldu ve Patlama neticesinde 28 Vatandaşımız hayatını kaybederken 60’ı aşkın insanımızda yaralandı. Patlamada hayatlarını kaybedenlere Allah’tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralanan Vatandaşlarımıza da Allah’tan acil şifalar temenni ediyorum. Terör ülkemiz için büyük bir felaket. Ülke iyi yönetilmiyor. Bu nedenle terör gündemimizden hiç düşmüyor. Ülke sınırları iyi korunmuyor. Zira, El Nusra, PKK, PYD ve IŞİD ülkemizde adeta cirit atıyor. Ülkenin istihbaratı yeterince çalışmıyor. Çalışsa da devletin kurumları arasında bu paylaşımlar yeterince yapılamıyor. Neticesinde de bu olaylar karşımıza çıkıyor. Terörü Şiddetle kınıyoruz, Terör bir insanlık suçudur. Terörün dini, ırkı yok. Masum insanların bu tür olaylarda can vermesinin önüne geçilmesini istiyoruz. Acil önlemler alınarak ülkemiz gündeminden bu terörün artık silinmesini istiyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.