banner461
banner195

Elazığ'daki Bombalı Saldırıya Nevşehir AK Gençlerden Kınama

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı M. Rauf Yanar, Elazığ Emniyet Müdürlüğü'ne yönelik düzenlenen bombalı terör saldırısını kınayan bir yazı yayınladı.

Elazığ'daki Bombalı Saldırıya Nevşehir AK Gençlerden Kınama
18 Ağustos 2016 Perşembe 15:24

banner143
banner134
Yayınlanan yazıda hiçbir terör örgütünün birlik ve bütünlüğümüzü bozamayacağı vurgulandı.

İşte AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı M. Rauf Yanar'ın terör saldırısını kınayan yazısı.

Üst akıl tarafından organize edilen, FETÖ ve diğer işbirlikçileri tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi sonrası, bir diğer terör örgütü sahneye çıktı.

Diyarbakır’ın Çınar ilçesindeki saldırının acısını yaşarken dün gece Van merkez İpekyolu İlçesi’nde polis evi ve polis merkezine yapılan bombalı saldırının ardından bu sabah da, Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne bombalı saldırı gerçekleştirildi.

Van'daki saldırıda, 2 sivil vatandaşla bir polisimiz şehit olurken, 20'si polis 73 kişi de yaralandı. AK Parti Gençlik Kolları olarak Hayatını kaybeden emniyet mensubumuz ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyoruz.  

Darbeye bir ve beraber olarak direnen, namlusu millete dönmüş tanka selam durmayıp, kışlasına geri gönderen aziz milletimiz, bu saldırıların üstesinden de gelecek güce sahiptir. Her türlü terör örgütü, onların işbirlikçileri, iç ve dış uzantıları birlik ve beraberliğimize yenilecek, kazdıkları kuyuya düşecek, döktükleri kanda boğulacaktır.  Vatandaşlarımız birlik ve beraberliğini korumalı, kendisini bölmek isteyenlere bu fırsatı vermemelidir. Milletimizin elde ettiği bütün başarılar ve kazandığı savaşlar birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz sayesinde olmuştur. Terör örgütlerinin birinin sahneden inip, ötekinin çıktığı bu dönemde de en çok ihtiyaç duyduğumuz, birlik ve beraberliğimizdir.  Saldırılarda hayatını kaybeden güvenlik güçlerimiz ve vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, her acısını paylaşarak azaltan milletimize de başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz." denildi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.