banner461
banner195

“Elinizdeki Altın Oyu Boşa Sarf Etmeyin”

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, 1 Kasım erken seçimlerinin Ülke açısından büyük önem taşıdığını belirtirken, Vatandaşların ellerindeki son derece kıymetli oylarını boşa sarf etmemeleri gerektiğine dikkat çekti.

 “Elinizdeki Altın Oyu Boşa Sarf Etmeyin”
01 Ekim 2015 Perşembe 17:40

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, 1 Kasım erken seçimlerinin Ülke açısından büyük önem taşıdığını belirtirken, Vatandaşların ellerindeki son derece kıymetli oylarını boşa sarf etmemeleri gerektiğine dikkat çekti.

Karataş, “Emperyalist kışkırtmaların ve terörün baskısını yaşamın her alanında hissediyoruz.

İnsanlarımız mutluluğu unutmuş ve bu yönetim anlayışıyla bu davranış biçimiyle Türkiye’nin bütünlüğü geleceği tehlikededir. Milletimizin önüne değişik ayak oyunları ile olsa da yeni bir fırsat geliyor. 1 Kasım 2015 Yenilenecek milletvekili genel seçimlerde milletimiz gerçek iradesi ile davranmak zorundadır. Milletimiz artık Büyük Birlik Partisini  görmeli. Yıllarca dürüst ve hiç kimseden icazet almadan biz varsak millet var millet varsa biz varız anlayışıyla hareket eden ve hormonsuz bir siyasi harekettir. Şayet tekrar Bodoslama gidişine devam edilirse, Tarihin karanlık sayfalarındaki anılarda kalabilir. Milletimiz artık Hak, Hukuk, Hür ve Bağımsızlık duygularına sahip çıkması gerektiğine inanıyoruz. O bakımdan elimizdeki altın oyu ucuza verilmemesi lazım geldiğini bilmeliyiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.