banner461
banner195

En Aktifi Karaaslan

2014 Yılında yapılan mahalli seçimlerin ardından geçen sürede Milliyetçi Hareket Partili Belediye başkanları arasında en aktif ve sosyal ismin Merkeze bağlı Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan olduğu dikkat çekiyor.

En Aktifi Karaaslan
18 Kasım 2015 Çarşamba 15:49

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) 2014 Yılında yapılan mahalli seçimlerin ardından geçen sürede Milliyetçi Hareket Partili Belediye başkanları arasında en aktif ve sosyal isisimlerden biri Merkeze bağlı Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan olduğu dikkat çekiyor.

Görevlerinde 2.5 seneyi deviren ve görev sürelerinin yarısını tamamlayan Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanları Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy ve Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı arasında geçen süre içerisinde gerek kamuoyuna yansıyan projeleri, açıklamaları, sosyal ve kültürel etkinliklerdeki katılımı ile aktif ismin Uçhisar belediye başkanı Karaaslan olduğu görülüyor.

Diğer 4 Belediye başkanının ilçe ve beldelerindeki etkinlikleri, projelerini ve yaptıkları hizmetleri yeterince kamuoyuna yeterince yansıtamadıkları da gözleniyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.