banner461
banner195

En Kral AK Partili Benim

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve yeni dönemde tekrar adaylığını açıklayan M. Arif Parmaksız’ın düzenlediği basın toplantısında şu ana kadar gündeme yansımayan ayrıntılardan biri de HAS Parti Eski İl Başkanı Habil Uluer’in çıkışı idi.

En Kral AK Partili Benim
26 Nisan 2013 Cuma 10:50

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız’ın Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan’ı kendisine yönelik açıklamalarından dolayı mahkemeye vereceğini de açıkladığı basın toplantısında bir ara Ak Partinin adaylardan Yakup Zağlanmış’ı destekleyeceği konu edildi.

Oda Başkanı Parmaksız’ın oda seçimlerinde siyasetin çokta etkili olamayacağını belirtmesinin ardından söze HAS Parti Eski İl Başkanı Habil Uluer girdi. Parmaksız’ı destekleyen ve hemen hemen her basın toplantısında Parmaksız’ın yanı başında olan Uluer’in “En Kral Ak Partili Benim” çıkışı dikkatleri çekti.

Uluer, “Şimdi arkadaşlar seçimlerde diğer adayı Ak Parti destekliyor algısı yanlış. Ak Parti Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası seçimlerinde taraf olmuş değil. Sadece bu durum mevcut belediye başkanının ve milletvekillerinin kamuoyuna durumu bu şekilde empoze etmesi söz konusu. Değilse bende Ak Partiliyim. Biliyorsunuz ve beni tanıyorsunuz. Geçmiş dönemde HAS Parti İl Başkanıydım. Ak Partiye katıldık. Şu an en kral Ak Partili benim. Bu durumun kamuoyunda yanlış anlaşılmamasını istiyorum” dedi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yani - 5 yıl önce
şu ak parti li bu değil.bu ak partinin adayı bu değil.tam bir dramatik komediye dönüştü.havamıza suyumuza suç bulmaya daha çok devam ederiz.
Avatar
KRAL ÇIPLAK - 5 yıl önce
ortalık kraldan geçilmiyor arkadaş. sende kral ol ne yazar....
Avatar
En kral MHP li - 5 yıl önce
habil bey yakup beyin yanında her siyasetten insan var mhp chp bbp anlatacağın siyasilerin hersi destekliyor bu tür diyaloglara girmeyin bence siz işinize bakın bütün partilerin tek sorunu var oda arif bey,bi insan kendine yukardan bakmamalı her insan eşittir yeter nevşehir imiz her geçen geriye gidiyor oda elindeki imkanları kullanamıyor
Avatar
Esnaf - 5 yıl önce
arkadaşlar adamlar 8 ay önce başladı yakup beyin karar mekanızması olan bağ evinde sayın vekil değerli başkanımız ve yandaşlar nasıl olurda bunları yıkarız diye bu arkadaşların amacı hizmet değil egolarını tatmin etmek görüyoruz sayın vekil ne yaptıysa bunlarında yapacağı ortada önümüzde bide belediye seçi
i̇ var bularda. onlara yardım eder senelerde geçer nevşehirlide havasını alır çok dikkat edelim lütfen