banner461
banner195

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Nevşehir'deydi

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız , ‘AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday tanıtım toplantısına katıldı.

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Nevşehir'deydi
13 Nisan 2015 Pazartesi 23:09

banner143
Enerji Bakanı Yıldız Nevşehir'de
İlgili Galeriye Git
banner134

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız , ‘AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday tanıtım toplantısına katıldı.

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız , Nevşehir’de bulunmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek, ‘’AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday tanıtım toplantımızda aranızda 
bulunmaktan dolayı son derece mutluyum. Milletvekili kardeşlerimiz her zaman Nevşehir’e en iyi hizmeti nasıl götürebilirizin peşinde oldular. Şuan aramıza yeni katılan milletvekili adayımız Mustafa Açıkgöz’de aynı şekilde hizmet için aday olmuştur. Ben inanıyorum ki Nevşehir dördüncü kez üç milletvekilini Meclise gönderecektir’’ diye konuştu. Konuşmaların ardından ise Bakan Taner Yıldız’a İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver tarafından Hitit işlemeli tabak hediye edildi.


 Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız burada yaptığı konuşmasında, BDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'a katılmış olduğu aday tanıtım programı sonrasında cevap verdi.Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ağrı’nın Diyadin ilçesinde yaşanan olaya ilişkin, “İstediğimiz nokta; askerimize en ufak bir el kaldırma gerçekleştiğinde onun cevabının olacağıdır” dedi. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda partililerin sevgi gösterisiyle karşılanan Bakan Yıldız, toplantı sonunda gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın Ağrı’da PKK ile Mehmetçik arasındaki çatışmanın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın  Sakarya’daki mitingine malzeme olsun diye yapıldığı iddiasının sorulması üzerine Bakan Yıldız, “O saldırının sahipleri kimlerse mutlaka ellerini üzerinden çekmesi lazım. Çünkü; Türkiye çözüm süreci ile beraber şimdiye kadar yakalamadığı, yakalayamadığı tarihi dönüm noktasını yakalamaya çalışıyor. Provokasyonlara açık olmasını hiçbir şekilde müsaade etmemek lazım. Orada beş kişinin saldırısı ile dört askerimiz yaralanıyor onlar da etkisiz hale getiriliyor. İstediğimiz nokta; askerimize en ufak bir el kaldırma gerçekleştiğinde onun cevabının olacağıdır. Bunla alakalı kimsenin bir tereddüdü olmasın. Ama yapılacak işlemde çözüm süreci ile alakalı Türkiye’nin hak ettiği yere gelmesidir. O yüzden Sakarya’da Sayın Cumhurbaşkanımızın mitingine bir malzeme filan aranmıyor. Sayım Cumhurbaşkanımızda bir malzeme sıkıntısı yok. Ama böyle bir istismar konusunun bu noktada kullanılmış olmasını da açıkçası çok yadırgadım” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
proğramda erdal feralan ı göremedik. neden katıamadıkii...
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 3 yıl önce
vekillik bitti niye gelsin ki.