banner461
banner195

Engelliler Onu Mecliste Görmek İstiyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Meclisi 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin ardından yeniden şekillenecek.

Engelliler Onu Mecliste Görmek İstiyor
25 Ocak 2014 Cumartesi 12:54

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Meclisi 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin ardından yeniden şekillenecek.

Ak Parti ağırlıklı ve Milliyetçi Hareket Partisinin de üyesinin bulunduğu Nevşehir Belediye Meclisinde engellilerin daha etkin bir şekilde temsil edilebilmesi için meclis üyeliğine aday adaylığı başvurusunda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, bu konuda engellilerin de yoğun desteğini almış durumda.

Derneğin Nevşehir’in son yıllarda en aktif sivil toplum kuruluşları arasında yer almasında önemli bir paya sahip bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu’nun Belediye meclisinde görev almasının ilimizde bulunan engelli Vatandaşların sorunlarının daha hızlı bir şekilde çözümü adına önemli bir kazanç olacağını dile getiren engelli Vatandaşlar, Belediye Meclisi adaylığı konusunda karar verme yetkisi bulunanların da bu hususu göz önünde bulundurmalarını istiyor.

Dernek Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran’ın ardından Nevşehir Belediye meclisinde görev almak isteyen Dernek Başkanı Erol Mutlu ise bu konudaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
doğru söylersiniz ama engelli denince neden sadece görme engelliler akla gelir anlam vermek güç. engelli olan belediye başkan aday adayı varken görmezden gelinmesi doğru mu olur?
Avatar
maksat ne ??? - 4 yıl önce
erol mutlu yu belediye meclis üyeliğine getirilmesi maksadı dernek üyeleri ve çevresinde oy alınmasıdır.
Avatar
bedensel engelli - 4 yıl önce
Nevşehir halkı kimin ne oldugunu iyi bilir mutluyuda iyi tanırlar hakkını vermek gerek sayın mutlu hak ediyor bedensel engellilerin başkanı nerde uyumakta
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
sayın erol mutlu'yu tanıdığımız kadar hiç bir engelli ayrımı yapmadan her koşulda çalışmalar yapmıştır.sadece engelliler için değil nevşehirin tüm halkı içinde faydalı olacaktır.sayın mutlu'nun yeni tokide oturan engelliler içinde çalışmalar yapacağından hiç şüphemiz yok.sonsuza kadar destek.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
bir zihinsel engelli velisi olarak erol mutlu'yu tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.kendisi çeşitli kurslar açarak çocuklarımızı hayata kazandırmıştır.zihinsel engellilere desteğinide hiç bir zaman esirgememiştir.erol mutlu'ya başarılar ve hayırlı çalışmalar dilerim.belediye başkanımızada burdan seslenerek erol mutlu'yu belediye meclisinde görmek istediğimizi belirtiyoruz.