banner461
banner195

Erdoğan'ın Veda Kongresi'nin Detayları Netleşmeye Başladı!

27 Ağustos'ta gerçekleşecek 1. Olağanüstü Kongre'nin detayları netleşmeye başladı..

Erdoğan'ın Veda Kongresi'nin Detayları Netleşmeye Başladı!
19 Ağustos 2014 Salı 22:34

banner143
banner134

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 12. Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından yeni genel başkanını seçmek için kongreye giden AK Parti'de kongre çalışmaları hız kazandı. Ankara Arena Spor Salonu'nda gelecek hafta Erdoğan'ın yemin töreninden bir gün önce yapılacak kongrenin, diğer kongrelerden farklı olacağı belirtildi.

SLOGANDA 'YENİ TÜRKİYE' VURGUSU

Kongrenin sloganı, 'Hep Birlikte Yeni Türkiye' oldu...

KALEM VEYA ÇANTA

Tayyip Erdoğan'ın Genel Başkan olarak son kez partilerle sesleneceği ifade edildi. Kongre ile ilgili diğer detaylar şöyle:

SEMBOLİK HEDİYE: AK Parti için büyük önem taşıyan kongrede delegelere küçük ama sembolik hediye verilecek. Bu hediyenin kalem, çanta gibi günün anlamını taşıyan bir hediye olması planlanırken bu konuda karar bu hafta verilecek.

ENGELLİLER İÇİN ÖZEL GİRİŞ: Kongrede engelli vatandaşlar için özel bir giriş ve tuvaletler olacak. İçeriye giremeyen delegeler ve partiler için dışarıda dev ekranlar kurulacak. Burada çay ve kahve ikramı da yapılacak.

 

MUHALEFET ÇAĞRILDI

DAVETİYELER HAZIR: Kongreye ilişkin basılacak davetiye de sade olacak. Davetiyenin üzerinde AK Parti'nin yeni dönemine vurgu yapan 'Hep Birlikte Yeni Türkiye' sloganı yer alacak. Davetiyeler, muhalefet başta olmak üzere siyasi partilere, sivil toplum örgütlerine gönderilecek. Kongreye yabancı devlet başkanları yerine temsilci düzeyinde davet yapılacak. 

Kaynak: (Takvim)


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.