banner461
banner195

Ergül Söylentilere Kulak Asmayın Dedi

AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylarından Jeofizik Mühendisi Umut Ergül FİB Haber Merkezimize 30 Mart Yerel Seçim sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu....

Ergül Söylentilere Kulak Asmayın Dedi
17 Aralık 2013 Salı 12:42

banner143
banner134

AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylarından Jeofizik Mühendisi Umut Ergül'den Değerlendirme;

 Basına ve Kamuoyuna;

 

Rabbimin nasip ettiği makamlardan elde ettiğim bilgi ve birikimlerimin ışığında, Memleketimize hizmet ederek, hadise nail bir yönetici olma gayesi ile girdiğim Belediye Başkanı Aday Adaylığı sürecinin tamamlanmasına müteakip; kamuoyunda oluşan ve karşıma sık sık çıkan " sekiz aday adayı acaba Ak Partiyi destekleyecek mi? " sorusu tarafımca rahatsız edici boyutlara ulaşmıştır.

 

Partimizin kurulduğu 2001 yılında, İl Gençlik Kolları Kurucu Üyesi olma şerefine nail olarak yürüme şansı bulduğum bu kutlu yolda, hiç bir menfaatten icazet almadım. 2001 yılından günümüze yürüdüğüm bu Ak yolda Partime karşı sadakatten başka bir duygu beslemedim. Sözlerimin daima arkasında olan bir insan olarak, 2001 yılında çıktığım bu yolda verdiğim tüm sözlerin arkasındayım.

 

              Başta Sayın Başbakanımız olmak üzere Partimiz içerisindeki tüm yönetici ve karar vericilerin kararlarının arkasında olduğumu belirtmek isterim. Bu bilinçle Partimize olan inancım, güvenim ve Parti adabımız gereği; ben ve geriye kalan tüm Aday Adayı arkadaşlarımızın Partimize olan bağlılıklarını değerlendirmek ya da sorgulamak yersiz olacaktır.


             Partimizde görev yaptığım süre içerisinde öğrendiğim en önemli kavramlardan bir tanesi teşkilatçılıktır. Bu kavramın bir neferi olarak, “ Ben “ değil “ Biz “ düsturu ile hareket edeceğimin,  Sayın Başbakanımız ve çalışma arkadaşlarının verdiği karar doğrultusunda, Belediye Başkanımız Sayın Hasan ÜNVER ve Partimiz için sonuna kadar çalışacağımın bilinmesini isterim.

 

Partimizin Hizmet odaklı Ak vizyonunu, yeniden Şehrimizde en kılcallarına kadar hissettirerek hizmet yarışında her zamanki gibi en önde biz olacağız.

 

             Partimizin geçmiş dönemlerde yaşadığı seçim zaferlerinden birini daha bu seçimlerde yaşayacağı konusundaki inancım tamdır. Birlik ve Beraberlik anlayışıyla asıl kazanım 30 Mart 2014 tarihinde yaşanacaktır.  


Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

 

Selam, Saygı ve Muhabbetlerimle.

 

" Herşey Türkiye İçin "

" Herşey Nevşehir İçin "

" Durmak Yok, Yola Devam "


Umut ERGÜL

Jeofizik Mühendisi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İlker - 5 yıl önce
Davası olmayanın gelecegi olmaz. Bu dava icin Umut baskanın açıklamasından dolayı tebrik ederiz. Kendisine yakışan güzel ve ilkeli bir açıklama olmuş.
Avatar
AK - 5 yıl önce
helal olsun keşke herkez sizin gibi olsa allah razi olsun gönlümüzün başkani
Avatar
LÜLE - 5 yıl önce
çok enteresan
Avatar
dava - 5 yıl önce
mesele nefis değil.akparti davasıdır keşke umut bey gibi diğer aday adaylarıda aynı açıklamayı yapabilseler.tebrikler akpartide siyaset uzun soluklu ve akil insanların işidir
Avatar
kemal aktaş - 5 yıl önce
Ne gerek var simdi bu aciklamaya. Herkes mi riyakar oldu. Şaka mısınız siz?
Avatar
turan - 5 yıl önce
adına yakısanı yapmısın umut bey helal size
Avatar
Yücel GÜMÜŞ - 5 yıl önce
Güzel günler seninle olsun...
Avatar
kaan yilmaz - 5 yıl önce
Allah yolunu açik eylesin bravo diyorum mesele insan doru bildiği yoldan sapmamasi riya fitne dedikodu şeytanin işi akli selim her seyi hazmedebilen bir gun layik oldugu yere gelir.