banner461
banner195

Erken seçimler için ilk istifa Nevşehir'den geldi!

1 Kasım 2015 erken şeçimlerin de milletvekili aday adayı olmak için bürokraside ilk istifa bugün gerçekleşti.

Erken seçimler için ilk istifa Nevşehir'den geldi!
27 Ağustos 2015 Perşembe 23:48

banner143
banner134
1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan Erken seçimler için ilk istifa haberi : "Hüseyin Varır Milletvekilliği İçin İstifa Etti."

Erken seçimler için ilk istifa o isimden geldi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın erken seçim kararının ardından Nevşehir ve Türkiye nin bürokrasi de ilk istifası Hüseyin Varır tarafından yapıldı.

Hüseyin Varır , Nevşehir Milletvekilliği İçin İstifa Etti !

Fibhaber.com'un edindiği bilgilere göre; Milletvekili aday adaylığı için ilk istifa dilekçesi bugün verildi. Varır'ın dilekçesi 31 Ağustos 2015 Pazartesi Günü itibariyle geçerli olacağı belirtildi.

Hüseyin Varır bürokraside uzun süre yönetici ve üst düzey görevlerde yer aldı.

Varır, Nevşehir'de Ak Parti’den milletvekili aday adayı olmak için bugün tarihi itibari ile Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğün'de ki görevinden ayrıldı, www.fibhaber.com'un edindiği bilgilere göre Hüseyin Varırı bu istifasıyla Nevşehir Ak Parti’den, milletvekili aday adayı olmak için görevinden ayrılan ilk bürokrat oldu.

Hüseyin Varır, Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Birimindeki görevinden 1 Kasım Erken seçimlerinde AK Partiden Nevşehir Milletvekili Aday Adaylığı için istifa etti.

1966 Nevşehir Merkez Tahta Cami Mahallesi doğumlu olan Hüseyin Varır, Gazi ilköğretim okulu, Merkez Ortaokulu ve Nevşehir lisesi mezunu olup Ailesinde ilk yüksek öğrenim gören birisi olarak esnaf içerisinde büyüdü.

Yüksek öğrenimini Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi bölümünde tamamladı.

1988 Yılında Nevşehir devlet Hastanesi Müdürü Yardımcısı olarak ilk görevine başladı.

Günümüze kadar Hastane Müdür Yardımcılığı Hastane Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdür Yardımcılığı gibi idari görevlerde bulundu. Son olarak Sağlık İl Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Birimindeki görevden istifa ederek AK Partiden Milletvekilliği için aday adaylığını açıklayan Varır, Evli ve 2 çocuk babasıdır.İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Sayın Hüseyin Varır 7 Haziran Genel Seçimlerinde olduğu gibi 1 Kasım 2015 Erken seçimlerinde de gönül verdiği AK Parti'den memleketine hizmet için bende varım diyerek tüm aday adaylarına bu süreçte başarılar diledi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Varır, FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında beni diğer Aday adaylarından ayıran en büyük farklılık 2023 Vizyonu Türkiye'sini kendisine hedef gösteren partimizin Yeni Türkiye yolunda şehrimize hizmet için Projelerimle geliyorum. dedi.

Nevşehir AK Parti Milletvekilliği için resmi başvurusunu önümüzdeki günlerde yapması beklenen Hüseyin Varır'ın seçim sürecinde projelerinide açıklaması bekleniyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.