banner461
banner195

Eroğlu ve Ödemiş MHP’den Nevşehir Milletvekili Aday Adaylığını Resmen Açıkladı

7 Haziran Genel seçim sürecinin hareketli partilerinden Nevşehir MHP'de bugün sıcak saatler yaşandı. MHP Nevşehir İl Başkanlığında Alp Aydın Eroğlu ve Hüseyin Ödemiş, MHP’den milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptıklarını düzenledikleri basın toplantısıyla açıkladılar.

Eroğlu ve Ödemiş MHP’den Nevşehir Milletvekili Aday Adaylığını Resmen Açıkladı
19 Mart 2015 Perşembe 17:52

banner143
Eroğlu ve Ödemiş MHP’den Nevşehir Milletvekili Aday Adaylığını Resmen Açıkladı
İlgili Galeriye Git
banner134
7 Haziran Genel seçim sürecinin hareketli partilerinden Nevşehir MHP'de bugün sıcak saatler yaşandı. Aday adaylık başvurusunun 18 Mart itibariyle sona erdiği MHP de resmi başvurularını genel merkeze yapan Alp Aydın Eroğlu ve Hüseyin Ödemiş, Nevşehir İl Başkanlığında MHP’den milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptıklarını açıkladı.

MHP İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısına, MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, MHP Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, MHP il Başkan Yardımcısı Eyüp Öz, İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

MHP İl Başkanı 
Göksel Taşçı burada yaptığı açıklamada MHP iktidarını inşallah 7 Haziran akşamında Nevşehir’den müjdeleyeceğiz derken aday adaylık açıklamalarının devam edeceğini ifade etti.


MHP 
Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ödemiş ise burada düzenlediği basın toplantısında 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Ödemiş düzenlediği basın toplantısında şunları kaydetti;


‘’ Her zaman söylemekle gurur duyduğum bir Nevşehirli olarak ve daima içerisinde yer almaktan dolayı onur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi davamızla Sahipsiz bırakılan Nevşehir'in sahipsizliğinin bir kaderi olmadığı düşüncesiyle 7 Haziran Genel seçimlerinde bende varım dedim. Eğitimci ve Ticaretin içerisinden gelen bir Nevşehir sevdalısı olarak, siyasi tecrübemizle Nevşehirime hizmet etmek istiyorum dedi.

MHP 
Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ödemiş,Sanayicinin, memurun, emeklinin ve Türk kadınının neler yaşadığını tecrübe eden biri olarak ülkemin yol ayrımına geldiğini düşündüğüm ya tamam ya devam noktasında olduğumuz bugünlerde insanın doğduğu topraklara vefa borcunu ödemenin, taşını altına elimizi değil gövdemizi koymanın zamanının geldiği, otobandan son çıkışın olduğunu görerek 25. Dönem Milletvekilliği için davasına gönül verdiğim, bir neferi olmaktan şeref duyduğum partim Milliyetçi Hareket Partisinden Nevşehir Milletvekilliği için aday adayı oldum.

Teşkilatta esas olan görev alınmaz verilir, düsturuyla partim ve teşkilatlarımız bu aşamada nerede ve nasıl bir görev verirse versin, her zaman emirlerinde olacağımı, İl Başkanım, İlçe Başkanlarım ve sizlerin huzurunda söz veriyorum’’ dedi.

MHP Nevşehir Milletvekili Aday adayı Alp Aydın Eroğlu ise yaptığı açıklamada, ”Nevşehir için varız, Türkiye için varız, sloganıyla yola çıkmışız. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak 25’inci dönem milletvekilliği genel seçimlerinde MHP Nevşehir milletvekili aday adayı sıfatıyla huzurlarınızda olmaktan büyük bir bahtiyarlık duymaktayım. Ülkemizin yeni bir heyecanla yönetilmeye ihtiyacı vardır. Enerji ve heyecan MHP kadrolarında fazlasıyla mevcuttur. Alp Aydın Eroğlu olarak biz de ülkeyi yöneteceğine inandığımız, MHP kadrolarına katkı sağlamak ve Ankara’da Kadim şehrimizin sesi olmak için MHP Nevşehir Milletvekili aday adayı olduk” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hanifi - 3 yıl önce
cCc
Avatar
başkanım - 3 yıl önce
alpaydın bey inşallah birinci sırada olur.şu klavye calışanından kurtarır
Avatar
mehmet Ateş - 3 yıl önce
MHP NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINA 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE BASTA HÜSEYİN ÖDEMIŞ BEY VE DİĞER ADAYLARA BASARILAR DİLERİM YOLUNUZ ACIK .OLSUN
Avatar
Mahmut Sabah - 3 yıl önce
MHP nevşehir aday adayı Hüseyin Odemisi cani gönülden destekliyorum. Vatanimiza veilletimize hayırlı olsun. Gazasi mübarek olsun.