banner461
banner195

Ersan Erkut AK Partiden Resmen Aday Adayı

AK Parti eski il Başkanı Ersan Erkut bugün AK Parti İl Başkanlığına gelerek Nevşehir Belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Ersan Erkut AK Partiden Resmen Aday Adayı
28 Ekim 2013 Pazartesi 12:32

banner143
banner134
AK PARTİ ESKİ İL BAŞKANI ERSAN ERKUT BUGÜN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI...

AK PARTİ ESKİ İL BAŞKANI SN. ERSAN ERKUT, İL BAŞKANIMIZ KAZIM SUNAR'I ZİYARET EDEREK, İL BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞTUR. ERSAN ERKUT, DAHA SONRA MERKEZ İLÇE BAŞKANIMIZ SALİH AÇIKGÖZ'Ü ZİYARET EDEREK, BİR SÜRE SOHBET ETTİ. 
 ERSAN ERKUT'UN BASIN AÇIKLAMASI EKTE SUNULMUŞTUR. 


AK PARTİ NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

ERSAN ERKUT

BASIN AÇIKLAMASI

SEBEBİ ZİYARETİMİZ,  2014 YILI MART AYINDA YAPILACAK OLAN YEREL SEÇİMLER MÜNASEBETİYLE SAYIN İL BAŞKANIMIZ, İLÇE BAŞKANIMIZ VE KAMU OYUNA DUYURULMAK ÜZERE SİZ DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZIN HUZURUNDA AÇIKLAMAK İSTERİMKİ; YAPMIŞ OLDUĞUM İŞTİŞARELER, TEVECCÜHLER VE DEĞERLENDİRMELERİMDEN DOLAYI, AİDİYET DUYGUSUYLA BAĞLI OLDUĞUM AK PARTİMDEN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLDUĞUMU VE ADAY ADAY LIĞI MÜRACATIMI, SAYIN İL BAŞKANIMIZA TAKDİM ETMEK İÇİN BİR ZİYARET GERÇEKLEŞTİRMİŞ BULUNMAKTAYIM.

AKTİF SİYASİ HAYATIMA 2003 YILINDA AK PARTİ İLE BAŞLADIM. DEĞERLİ YOL ARKADAŞLARIMIZLA BERABER,YAKLAŞIK 4 YILI AK PARTİ NEVŞEHİR İL BAŞKANLIĞI OLMAK ÜZERE TOPLAM 8 YIL,  PARTİME VE NEVŞEHİR İMİZE, LAYIKIYLA HİZMET ETMENİN HEYECANINI,  BU DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM SÜRECİNİN BİR PARÇASI OLMANIN, HAKLI GURURUNU VE ONURUNU YAŞAMAYI, ALLAH BİZLERE NASİP ETTİ. BU BAĞLAMDA DA KATKISI OLAN HERKESE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

TEMEL MİSYONUM ŞU DUR Kİ; HERKESİN BİRBİRİNE SAYGI VE SEVGİ DUYDUĞU, ANLAYABİLDİĞİ, SAMİMİYETLE KUÇAKLAŞTIĞI, İNSANIMIZIN DOĞAL HALİNİN KORUNDUĞU, AYNI ZAMANDA AK PARTİNİN MİLLETİNE OLAN SEVGİ VE SEVDASININ, ADALET VE HAKKANİYETİNİN, HİZMET ANLAYIŞININ, MÜTEVAZILIĞİNİN VATANDAŞLARIMIZCA GÖNÜLDEN HİSSEDİLDİĞİ BİR İRADENİN PARÇASI VE ÖNCÜSÜ OLMAK ARZUSU İLE, BU VİZYON VE SAMİMİYETİMLE, RABBİMİN İZNİYLE VE ONA SIĞINARAK BU KUTLU YOLA ÇIKTIM.

TABİ Kİ BU BİR SÜREÇTİR, ALLAH NASİP EDERSE, AK PARTİ DE YÖNETİCİLİK YAPMIŞ VE SİYASETİ AK PARTİMDE TECRÜBE ETMİŞ, BİR KARDEŞİNİZ OLARAK, ORTAK AKIL ÇERÇEVESİNDE, HİÇ BİR ÖN YARGI OLMADAN,KALBİ NEVŞEHİR İÇİN ÇARPAN TOPLUMUN TÜM KATMANLARYLA, İÇ İÇE BİR VE BERABER OLARAK, HER KESİMİN SÜRECE DÂHİL EDİLECEĞİ VE BAHSETMİŞ OLDUĞUM BU GÜNÜL BAĞININ ÜZERİNE, GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATARAK,  YEPYENİ PROJELERİMİZİ İLİMİZE  KAZANDIRMAK OLACAKTIR. BURADA ASLOLAN GÖNÜLLERİ ALMAK, DUALARI ALMAKTIR. GERİSİ ZATEN GELİR. BU NOKTADA KENDİME OLAN İNANCIM, TECRÜBEM VE ÖZGÜVENİM TAMDIR.

 BU BİR HİZMET YARIŞIDIR, HER BİRİMİZ PARTİMİZDE FARKLI GÖREVLERDE BULUNDUK, BULUNMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ.BU BAĞLAMDA; 03 KASIM 2002 DEN ŞİMDİYE KADAR, BU KALKINMA SÜRECİNİN MİMARI OLAN, BAŞTA SAYIN BAŞBAKANIMIZ OLMAK ÜZERE, HÜKÜMETLERİMİZE, NEVŞEHİR İMİZE HİZMET ETMİŞ OLAN DEĞERLİ TÜM MİLLETVEKİLLERİMİZE, YEREL YÖNETİMLERİMİZE  AK KADROLARIMIZA VE DESTEK VE DUALARINI HİÇ BİR ZAMAN ESİRGEMEYEN  MİLLETİMİZE, BİR KEZ DAHA SİZLERİN HUZURUNDA CANI GÖNÜLDEN, ŞÜKRANLARIMI SUNMAK İSTİYORUM.

VE BU VESİLE İLE, HİZMETE VE GÖNÜL ALMAYA TALİP OLAN, ADAY ADAYI OLAN TÜM KARDEŞLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM. İNŞALLAH SÜRECİN KENDİLERİ, AK PARTİMİZ VE MİLLETİMİZ AÇISINDAN DA HAYIRLI OLUR. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN. HEPİNİZİ SAYGIYLA SELAMLIYORUM.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Memleket - 4 yıl önce
Allah kalbine göre versin başkan yolun bahtın açık olsun.
Avatar
ak partili - 4 yıl önce
hayırlı olsun ersan bey
Avatar
ak gençlik - 4 yıl önce
yolun açık olsun başkan
Avatar
yarabbi - 4 yıl önce
öyle bir ahir zaman ki at iziyle izi karışmış.gücün varsa dedikodu derler.gücün yoksa da derler.allah hayırlı uğurlu etsin.adam gibi adam.
Avatar
isime gerek yok - 4 yıl önce
alta yorum atan arkadaşlar.. bu insanın ne kötülüğünü gördünüz allahtan korkun kuldan utanın biraz elinizi vicdanınıza koyun bu yolda yanlız değilsin abi allah yolunu açık etsin. yanındayız
Avatar
BEN M.H.P Lİ - 4 yıl önce
birisi olarak samimi bir şekilde söylüyorum, eğer belediye başkanımız m.h.p den olmayacaksa ya yeni il başkanı kazım sunar olmalı yada ersan erkut bey olmalı çünki ikiside memleket evladı, dürüst, samimi ve candan kişiler allah muvaffak etsin
Avatar
Akgençlik - 4 yıl önce
allah'tan korkmayan bir insanın, sahip olduğu karanlık ruh hali yüzüne yansır. yüzündeki nursuz ifade, konuşmasındaki bozuklukla birleşince son derece tedirgin edici bir görünüme bürünür. kuşkusuz bu, manevi bir pisliğin ve çirkinliğin fiziksel görünüme yansımasıdır. allah ayette bunu "zillet" olarak tanımlamıştır, mehmet denen şahışta tam bu noktadadır.. yolun açık olsun ersan erkut..
Avatar
Adam gibi Adam - 4 yıl önce
Yargisiz infaz yapani Allah bildigi gibi yapsin. Milletin kul hakkina giren insanlar .elbet cikar bunlar sizden . Dunya fani Birde Ahiret var.