banner461
banner195

Ertik: “Milletimizin Başı Sağolsun”

CHP Nevşehir Milletvekili adayı Osman Fahri Ertik, Ankara’da yaşanan terör saldırısını kınarken, Tüm Milletimize baş sağlığı diledi.

Ertik:  “Milletimizin Başı Sağolsun”
12 Ekim 2015 Pazartesi 13:24

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir Milletvekili adayı Osman Fahri Ertik, Ankara’da yaşanan terör saldırısını kınarken, Tüm Milletimize baş sağlığı diledi.

Saldırının ardından yapılan bazı yorumların oldukça dikkat çekici olduğuna değinen Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Ertik, “Ankara'da yaşanan katliam hepimizi gerçekten çok üzdü. Ancak yapılan bazı yorumlar ülkemizin ne hale geldiğinin trajik bir göstergesidir. Arkadaşlar elinde silah olmayan masum insanlar ölmüştür, öldürülmüşlerdir. Bizi bölmek isteyenlerin oyununa tuzağına düşmeyelim. Bu çok acı alçakça bir katliamdır. Tüm devlet yönetimi ve siyasi partilerde bunu böyle değerlendirmişlerdir. Böyle bir günde siyasi değerlendirme yapmak istemem ancak Sayın Başbakanın bu hükümet bir AKP hükümeti değildir demesine kargalar bile güler. Bu hükümet tüm AKP hükümetlerinden daha tarafgir en katı AKP hükümetidir. Bunun aksinin söylenmesi kadar garip üzücü ve komik bir söylem olamaz. Yahu çıkın mertçe sorumluluğu kabul edin. Bu arada Genel Başkanımızın sağduyulu yaklaşımını kutlarım. Tüm yurttaşlarının hemşehrilerimin dikkatine sunarım. Milletimizin başı sağ olsun” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.