banner461
banner195

Ertik ve Sağlamer’den Birlik Çağrısı

CHP Nevşehir Milletvekili aday adaylarından Fahri Etik ve Serkan Sağlamer 7 Haziran Genel Seçimleri öncesinde Nevşehirli partililerine Birlik mesajları verdiler.

 Ertik ve Sağlamer’den Birlik Çağrısı
30 Mart 2015 Pazartesi 17:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda yapılan Cumhuriyet Halk Partisi ön seçiminde ilk üçe giremeyen Fahri Ertik, sonuçların ardından sosyal paylaşım sitesinden paylaştığı değerlendirmesinde “Değerli arkadaşlarım bildiğiniz üzere yapılan ön seçimi kaybettim. Liste dışı kaldım. Kendim için asla üzülmüyorum. Önemli olan partimin iyi sonuç almasıdır. Tüm oy kullanan partili arkadaşlarıma teşekkür ederim. Şu andan itibaren düşünülmesi gereken tek şey partimizin kazanmasıdır. Kazanan aday arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Herkesi CHP'ye oy vermeye çağırıyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu bu şartlarda AKP' nin iktidardan uzaklaştırılması en önemli gündemimizdir. Ben bu konuda her yerde her zaman çalışacağım” dedi.

Öte yandan yine liste dışında kalan CHP Nevşehir Milletvekili aday adaylarından Serkan Sağlamer ise; “Kıymetli arkadaşlarım yapılan ön seçimde liste dışında kaldım. Oy veren vermeyen bütün partili arkadaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Listedeki tüm arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Bütün partililerimizle beraber milletvekili adayı gibi çalışacağız ve başaracağız” değerlendirmesinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.