banner461
banner195

Ertik’e Destek İçin Geldiler

CHP İstanbul Milletvekili Ali Özcan ve beraberindeki partililer CHP Nevşehir Milletvekili adayı Fahri Ertik’e destek için hafta sonunda Nevşehir’deydi.

 Ertik’e Destek İçin Geldiler
19 Ekim 2015 Pazartesi 23:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) CHP İstanbul Milletvekili Ali Özcan ve beraberindeki partililer CHP Nevşehir Milletvekili adayı Fahri Ertik’e destek için hafta sonunda Nevşehir’deydi.

Partinin Mersin Milletvekili, eski Kültür Bakanı ve Mersin Milletvekili Fikri Sağlar’ın çeşitli ilçelerdeki seçim çalışmalarına da katılan CHP İstanbul Milletvekili Ali Özcan ve beraberindeki partililer il binasında bir araya geldiler.

Cumhuriyet Halk Partisinin 1 Kasım seçimlerinden başarıyla çıkacağına inandıklarını söyleyen CHP İstanbul Milletvekili Ali Özcan, Cumhuriyet Halk Partisinin Nevşehir’den de milletvekili çıkaracağını dile getirdi.

Niğde ilinden sonra kendisini desteklemek için Nevşehir’e gelen heyete teşekkür eden CHP Nevşehir Milletvekili adayı Fahri Ertik, “Nevşehir’de bizim başarımızdan korkuyorlar. Korkuyorlar ki bayraklarımızı yırtmaya kalkıyorlar. Ama biz var gücümüzle çalışıp başarılı olabilmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.