banner461
banner195

Ertik’ten Hodri Meydan

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı O. Fahri Ertik, siyasi partilerin milletvekili adaylarını kamuoyu önünde Nevşehir Meselelerini tartışmak üzere hodri meydan dedi.

Ertik’ten Hodri Meydan
15 Ekim 2015 Perşembe 13:44

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı O. Fahri Ertik, siyasi partilerin milletvekili adaylarını kamuoyu önünde Nevşehir Meselelerini tartışmak üzere hodri meydan dedi.


Nevşehir’de yayın yapan bir Televizyon kuruluşu olmaması nedeniyle geçtiğimiz yıllarda yapılan bu tür siyasi tartışma programlarının yapılamadığına dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir birinci sıra Milletvekili adayı O. Fahri Ertik, “Eskiden ülkemizde de Nevşehir’de de bu tür siyasi tartışma programları yapılır ve insanlarımız memleketin sorunlarına hangi partinin nasıl çözüm getireceğini ya da getirebileceğini öğrenme fırsatı elde ederdi. Ancak ilimizde yayın yapan bir televizyon kuruluşu olmayınca bu tür programlar adeta rafa kaldırıldı. Nevşehir’de bulunan başta AKP ve MHP’li Milletvekili adaylarını ve diğer siyasi parti adaylarını uygun görecekleri radyo ya da bizzat kamuoyu önünde halka açık oturumda memleketimizin sorunlarını ve adayların çözüm önerilerini tartışmaya davet ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.