banner461
banner195

Esas Olan Tabanda Birlikteliği Yakalayabilmek

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez belediye başkan adayı Mehmet Varol, DP’den sonra CHP’nin de il merkezinde kendisini destekleyeceği yönündeki iddialara cevap verdi.

Esas Olan Tabanda Birlikteliği Yakalayabilmek
21 Mart 2014 Cuma 16:06

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez belediye başkan adayı Mehmet Varol, DP’den sonra CHP’nin de il merkezinde kendisini destekleyeceği yönündeki iddialara cevap verdi.

Cumhuriyet Halk Partisinin şu an için kendi adayı ile çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez belediye başkan adayı Mehmet Varol, “Siyasi Partiler kendi çalışmalarını yapar. Cumhuriyet Halk Partisi şu anda çalışmalarına ilimizde devam ediyor. Esas olan tabanda birlikteliği sağlamaktır. Demokrat Parti ile hem tavanda, hem tabanda birlikteliği sağlayabildik. Tüm siyasi partilere bu süreçte başarılar diliyorum. Allah onlarında yolunu açık etsin” yorumunu yaptı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
olmadı - 4 yıl önce
olmadı baskan olmadı baska partılere el acmak olmadı bız bılegımızle alsak ıyıydı
Avatar
yusuf özel - 4 yıl önce
sayin başkanim mehmet varol rei̇si̇me cani gönülden başarilar di̇li̇yorum allahin i̇zni̇ i̇le memleketi̇m nevşehi̇ri̇m bu sefer varol di̇yecek i̇stanbul sultangazi̇ i̇lce teşki̇lat başkani nevşehi̇rli̇ olma onurunu her zaman yüregi̇nde taşiyan yusuf özel
Avatar
OSMAN - 4 yıl önce
bu nasil mantik. başkasi dedi̇ğn ki̇m? sonuçta 5 yilliğina veri̇lecek bi̇r yetki̇. kaldi ki̇ ki̇mseni̇n i̇radesi̇ ki̇mseye i̇potekli̇ deği̇l. kazanan da 90 bi̇ni̇n başkani olcak. nevşehi̇r i̇çi̇n çok açik bi̇r gerçek de var. burada varol mu ünver mi̇ terci̇hi̇ var. yok eğer " bi̇z mhp ye oy vermi̇yecekleri̇n onun adayina oy i̇i̇stemi̇yoruz" deni̇yorsa. bu da bi̇r anlayiştir. kaldiki̇ "oy" parti̇ni̇n deği̇l bi̇reyi̇n di̇r.
Avatar
yorum - 4 yıl önce
bir çok insan gibi birçok vatandaşın mantığı, devletin istikrarı başbakanın güçlü olması gerekiyor. ancak artık h. ünver beyin de artık bir çekilmesi gerekir düşüncesinde olan insan sayısı da az değil. o zaman bşk.lıkta oy varola, il genel meclisinde de akp ye. yani rte ye.
Avatar
KEMAL - 4 yıl önce
dp ni̇n desteklemesi̇ saygi duyulacak bi̇r davraniş gönülleri̇mi̇zi̇n bi̇r olmasi önemli̇ onlarda nevşehi̇r i̇çi̇n mehmet varol hayirli olacagi görüşündeler.
Avatar
ulkucu - 4 yıl önce
bız ulkucu olarak kımseye el acmayız denılmıstı gelene kapımız acık tamam ama bunu reklam yaparak kucuk dusmek neden tepkı oyum ılk defa mhp ye degıl benım aılemın ve cevremın fıkrı bu sayın varol