banner461
banner195

Esnaf Samimiyetimizden Memnun

Saadet Partisi Nevşehir Merkez belediye başkan adayı İbrahim Çakır, geçtiğimiz günlerde yaptıkları esnaf ziyaretlerinden hem kendilerinin hem de esnafların memnun kaldıklarını dile getirdi.

Esnaf Samimiyetimizden Memnun
10 Mart 2014 Pazartesi 19:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Nevşehir Merkez belediye başkan adayı İbrahim Çakır, geçtiğimiz günlerde yaptıkları esnaf ziyaretlerinden hem kendilerinin hem de esnafların memnun kaldıklarını dile getirdi.

Ziyaret edilen hemen hemen her esnafa projelerini anlattıklarını ve anlatılan projelerle birlikte Saadet Partisinin ortaya koyduğu samimiyetten memnun kalan esnafların 30 Mart yerel seçimlerinde kendilerine destek sözü verdiğini kaydeden Saadet Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı İbrahim Çakır, “Geçmişten günümüze kadar ilimizde yapılan yanlış uygulamalardan esnafımız şikayetçi. Ziyaretlerimiz esnasında bizlere göstermiş oldukları sıcak ilgiden dolayı her bir esnafımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Esnafımız Saadet Partisi olarak çalışmalara geç başladığımızı bize söyledi. 30 Mart’ta Saadet Partisine tek bilek, tek yürek olarak destek vereceklerini bize ifade ettiler. Bizde esnaflarımıza Allah’ın izni ile bu göreve seçilmemiz durumunda projeleri Nevşehirlilerle beraber yapacağımızı ifade söyledik. Bir aile meclisi oluşturur gibi mahallelerimizde muhtarlarımızın da desteği ile Halk Meclisi oluşturacağız. Hep beraber ilimizin kaynaklarını israf etmeden kalkınma hamlesi gerçekleştireceğiz. Projelerimizi anlattığımızda bizim samimiyetimize inandıklarını söyleyen esnaflarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf - 4 yıl önce
hangı esnafları dolasmıs acaba
Avatar
ALİ - 4 yıl önce
yorumyapan kardeş sananeoluyo acaba bi̇açiklarmisin
Avatar
meterıs - 4 yıl önce @esnaf
bızde esnafız ama gelen olmadı
Avatar
zor - 4 yıl önce @ALİ
ben nevsehırde ıken bu beyefendı servıs paramızı ödememek ıcın kırk takla atardı 3 kurus ıcın oyum hep saadete ıdı ama boş atar gene vermem