banner461

Esnaflar Ünver'i Kucaklıyor

Seçim gezilerini devam ettiren Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver,bugün de Nar Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

banner503
Esnaflar Ünver'i Kucaklıyor
21 Mart 2014 Cuma 13:22

banner143
banner134

 ESNAFLAR, ÜNVER’İ KUCAKLIYOR

Seçim gezilerini devam ettiren Nevşehir Belediye Başkanı  ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver,bugün de  Nar Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider’in yanı sıra AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar,AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Belediye Meclis üyesi adayları ve çok sayıda partilinin adeta gövde gösterisine dönüşen ziyaretlerde, Nevşehir Belediye Başkanı  ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver , esnaflara hayırlı ve bereketli işler diledi.

Ünver ile kısa süreli olarak da sohbetler yapan esnaflar,ziyaretten duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Nevşehir Belediye Başkanı  ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, esnaflara yönelik ziyaretlerini seçim süresine kadar devam ettirecek. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
matruşka - 6 yıl önce
tek gerçek hasan ünver halk çok seviyor,gerisi teferruat, 30000 oy alır, enaz 10000 fark atar,31 martta kazanan hasan ünver olacak, çarşıda gözükmesi bile yetiyor adamın
Avatar
vatandaş - 6 yıl önce
esnaf kan ağlıyor 11 senede ne yaptınız
Avatar
esnaf - 6 yıl önce
baskanım basımızın tacısınız sayın varol temız adam ama ulkuculuk kavramı bu sehre zarar verenlerle doldu bız senı desteklıyoruz
Avatar
S.D.T - 6 yıl önce @vatandaş
bence bırakın artık bu tür siyaset yapmayı ve kendinize sorun 10 yıldır görevde olan bir belediye başkanının yaptığı herşey ortada ve insanlar takdir ediyor. sizin etmeniz çok önemli değil sizde edersiniz ama kendinize yediremiyosunuz. şimdi oturun ve şunu düşünün bizim desteklediğimiz adaylar neden başarılı olamıyor diye eğer cevap bulamazsanız ben söyleyim sadece seçime 3 ay kala çıkıyor ve şunu yapacam bunu yapacm diyor sonra fiyasko . artık insanlar lafa değil icrata bakıyor.hasan bey bu şehrin çehresini değiştirdi eğer bir gün kendi isteği ile aday olmaz ise işte ondan sonra gelecek adayın işi çok zor bu şehirde çünkü hizmet çitasını ve hizmet anlayışını tavan yaptırdı. allah yolunu açık etsin her zaman söylerim bu memlekte taş üstüne taş koyan her kim olursa allah ondan razı olsun .
Avatar
s.smsk - 6 yıl önce
HASAN ÜNVER le yola devam inşaallah.