banner461
banner195

Evraklar Yetişmedi, Kongreler Ertelendi

Demokrat Partinin hafta sonunda yapılması planlanan ilçe kongreleri resmi evrakların yetişmemesi nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Evraklar Yetişmedi, Kongreler Ertelendi
04 Aralık 2013 Çarşamba 12:15

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Demokrat Partinin hafta sonunda yapılması planlanan ilçe kongreleri resmi evrakların yetişmemesi nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Edinilen bilgiye göre; geçtiğimiz hafta sonunda Merkez ilçe kongresinin ardından üç ilçede ve hemen ardından il de yapılması planlanan kongre programı kongreler öncesinde ilgili kurumlara sunulması gereken resmi evrakların yetişmemesi nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Avanos, Ürgüp ve Gülşehir ilçelerinde yapılması öngörülen ilçe kongrelerinin yanında il kongresinin de muhtemelen bu ay içerisinde yapılması bekleniyor.

İl Başkanı Dinçer Akgür ve Merkez ilçe başkanlığına seçilen Murat Kul’un bir an önce ilçe kongrelerinin yapılabilmesi için yoğun çalışmaları söz konusu.

İlçe kongrelerinin ardından yapılacak olan il kongresinde çok büyük bir olasılıkla İl Başkanı Dinçer Akgür ve beraberindeki il yönetiminin tekrar göreve seçilmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.