banner461
banner195

Fahri Ertik Yeniden Siyaset Sahnesinde

Nevşehir’in varlığıyla, yokluğu karmaşık siyasetçilerinden Fahri Ertik, yine bir seçim arifesinde ilimizde görülmeye başlandı.

Fahri Ertik Yeniden Siyaset Sahnesinde
19 Kasım 2014 Çarşamba 17:03

banner143
banner134

 Ertik Yeniden Siyaset Sahnesinde

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in varlığıyla, yokluğu karmaşık siyasetçilerinden Fahri Ertik, yine bir seçim arifesinde ilimizde görülmeye başlandı.

En son geçtiğimiz günlerde Nevşehir’e gelen CHP İstanbul Başkan adaylarından Murat Karayalçın’ın parti ziyaretinde ortaya çıkan Fahri Ertik’in Demokrat Partide yaşadığı Milletvekilliği adaylığı serüveninin ardından yeniden Cumhuriyet Halk Partisi saflarına dönüş yaptığı belirtiliyor.

2015 Genel Seçimleri öncesinde yeniden Nevşehir’de görülmeye başlanan Fahri Ertik, geçtiğimiz genel seçimde ön seçime girmiş Bülent Yumuş, Atılgan Çelebi ve Bülent Tekiner’in ardından 4.cü sırada kendisine yer bulmuştu.

Demokrat Parti’deki adaylık serüveninin ardından yeniden CHP saflarında görünmeye başlayan Ertik’in yaklaşan seçimler öncesinde yeniden CHP’den adaylığının söz konusu olup olmadığı merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
adam gibi adam - 4 yıl önce
gerçekten adam gibi adam sağ görüşlü bir insanım ama çok yardım sever ve iyi bir insan ...
Avatar
amanin - 4 yıl önce
sevgili ertik.seçim zamanı memlekete gelip aklınca vekil olacaksın öylemi? chp nin belki bir şansı var lütfen onuda sıkağa atma.nerede yaşıyorsan oraya git.
Avatar
kaymaklılı - 3 yıl önce
seçimler yaklaşınca fahribey piyasaya çıkar başka zaman bulamazsın fahri beyden açık çek alınsın ön seçimde 2.3 üncü olursan yine bülentin zamanındaki gibi çalışmadan ankaraya kaçacakmısın yok kardeşim hoşgeldin ama demokrat parti serüvenin ve yumuş zamanındaki kaçışından sonra sana buradan ekmek çıkmaz boşa yorulma bu partide ne mücadele edenler var onların hakkınıda yeme fahribey ön seçimi alamadığındada başkalarına telefon edipde adayımızı karalama olurmu
Avatar
Omer saglam - 3 yıl önce
Nevsehirde milletvekili
olarak gormek istedigim tek insan .Kendisini cok yakinen taniyan biri olarak guzel insanin tum ozelliklerini uzerinde tasiyan durust,guvenilir,yardimsever,ozusozu bir vs. Nevsehirimizden mecliste hakiyle temsil edip ,memleketimize cok iyi hizmetler y
apabilecek kapasitede tam donanimli bir insan ,Vatana !Millete simdiden hayirli olsun