banner461
banner195

Farkı Cebinde Değil, Yüreğinde

Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili aday adayı olan Mustafa Uğur, Milletvekili olabilmek için göçmen kuş misali Ankara’dan, İstanbul’dan çıkıp gelip “Paramla Döverim Ben Adamı” dercesine Sipariş haberler yaptıran, para saçan Vekil aday adaylarına inat mütevazı kişiliği ve ziyaret ettiği mekanlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

 Farkı Cebinde Değil, Yüreğinde
05 Mart 2015 Perşembe 16:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili aday adayı olan Mustafa Uğur, Milletvekili olabilmek için göçmen kuş misali Ankara’dan, İstanbul’dan çıkıp gelip “Paramla Döverim Ben Adamı” dercesine Sipariş haberler yaptıran, para saçan Vekil aday adaylarına inat mütevazı kişiliği ve ziyaret ettiği mekanlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde bir köy sofrasında görüntülenen, ardından bir çobanla birlikte sohbet edip dertlerini dinleyen Milliyetçi Hareket Partisinin Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur bu kez Gülşehir ilçesine bağlı Arafa (Gümüşyazı) köyünde şu ana kadar hiç bir milletvekili aday adayının aklına bile gelmeyen maden ocağını ziyaret etti.

Ziyaretinde maden ocağında çalışan işçilerle sohbet edip sorunlarını dinleyen Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur, işçilere AKP Hükümetlerinin ülkeye neler yaptığını, yapamadığını, Milliyetçi Hareketin neden iktidar olması gerektiğini anlattı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
seçmenin soruları ? - 3 yıl önce
Sn.mustafa uğur beye sorular
1. Maden ocağına mv. Adayı olmadan önce kaç kere gittin?
2. Daha önce bir köy sofrasında cekindigin bir foto var mı yoksa mv. Adayı olunca mi oturdun.
3. Dedeman Otelde gazetecilere yumruk atarken hiç nevsehir imajını dusunmedin mi
4. Mehmet Varol dan daha mı yüksek oy alabileceğini düşündün de aday oldun (eğer böyle bir düşünüyorsan niye Hasan ÜNVER in karşısına aday olmadin)
5. Hayatında kaç defa çobanlarin dertlerini dinledim yoksa bu bir ilk mi ? İlk ise daha önce aklın Nerede idi.
Avatar
Nev şehirli - 3 yıl önce
değerli seçmen kardeşim mustafa beyin madene kaç kere gittiğini merak edene kadar mevcut vekillerin madene kaç kere gittiğini sor... 301 madenciyi ölüme gönderenlerin savunması olan "fıtrat a" bir izah iste... ayrıca mustafa bey yılda bir kaç defa nevşehirin en ücra köylerine kadar gidip ziyaret eden biri ... yetkili sendika nasıl olunur sanıyorsunuz...