banner461
banner195

Fatih Çiftci Resmi Müracaatını Yaptı

Ak Parti’de aday adaylığı başvuruları devam ederken Avukat Fatih Çiftci Ak Parti’den Gülşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Fatih Çiftci Resmi Müracaatını Yaptı
31 Ekim 2013 Perşembe 10:17

banner143
banner134

 Müracaat dosyasını Ak Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kadir Salman’a teslim eden Çiftci, “Gülşehir için elimizi taşın altına koyduk bu göreve talibiz” dedi.

Gülşehir Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Çiftci, müracaatta yaptığı konuşmada, Gülşehir’e hizmet amacıyla elimizi taşın altına sokma gereği duyduklarını ve potansiyeli ile bulunduğu yeri hak etmeyen Gülşehir’e modern bir şehircilik anlayışı ile daha iyi daha ileri müreffeh bir hale getirmek amacıyla söz konusu göreve talip olduklarını belirtti.

Gülşehir ve çevresinde belirttiğimiz hususları meydana getirebilmek adına çalışabilecek gücü projeyi vizyonu dinamikliği kendimde fazlasıyla hissettiğinin altına çizen Çiftci, “Gülşehir’i Nevşehir’in diğer ilçeleri arasında hak ettiği yer olan 1. Sıraya getirmek adına enerjimizin tamamını bu işe kanalize edeceğimizi düşündüğümüzden ve daha önceden vatandaşlarımız tarafından oluşmuş beklenti ve isteklere karşılık verebilmek adına yola çıktık” dedi.

Çiftci, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Gülşehir için projelerimiz hazırdır. Sürecin ilerleyen zamanlarında bunları da açıklayacağım. Gülşehir’in benimle birlikte ivme kazanacağına inanıyorum. Her gün geriye değil, aksine ileriye giden bir Gülşehir hayalimdir. Bunun içinde gerek bu süreçte gerekse adaylık açıklandıktan sonraki süreçte partili partisiz tüm vatandaşlarımıza kucak açıp tüm fikir ve projeleri değerlendireceğiz. Ayrıca Tuzköy ve Karacaşar beldelerimizde modern bir şehircilik anlayışı ile tanıştıracağız. Buralardaki vatandaşlarımızın da derdine derman olmaya çalışacağız. Bununla birlikte hastanın teşhisinin doğru konması gerektiğine inanıyorum. Doğma büyüme Gülşehirli biri olarak Gülşehir’in caddesinden sokağına kadar sorunlarının ne olduğunu çok iyi biliyorum. Bunun da hizmet etmenin ilk adımı olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla değerli vatandaşlarımızın en iyi hizmeti alacaklarından hiçbir şüpheleri olmasın. Koltukta değil sahada vatandaşlarımızın yanında çalışan bir belediyecilik anlayışını benimsiyoruz. Adaylığımızın tüm vatanımıza milletimize hemşerilerimize ve partimize hayırlı olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyoruz”

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ekrem - 5 yıl önce @vatandaş
süleyman soylu numan kurtulmuş da eleştiridi. ama şimdi 2. adamlar. siyasete at gözlüğü ile bakmamak lazımdır. siyaset değişken bir olgudur
Avatar
ekrem - 5 yıl önce
hayırlı olsun inşallah fatih kardeşimiz kazanır hayırlı işler yapacağına inanıyorum
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce @ekrem
demohkrat partide iken akparti eleştiren bir inasn nasıl olurda akpartiden aday olur inanaılır gibi
Avatar
Dursun - 5 yıl önce
Aday olduğu takdirde Fatih beyin başarılı olacağına inanıyorum,Gülşehir imizin heyecana ve projelere ihtiyacı var,hayırlı olsun
Avatar
gülşehırlı - 5 yıl önce
fatih bey her zaman sen akp eleştiren birisin bekır bozdağa yumrut atan kışiye avkatlık yapan kişisin sana bu partide oy yok işine bak
Avatar
alpaslan - 5 yıl önce
Gulsehir icin bence bir firsat. Ak partinin aday gostermesi durumunda Gulsehir cok sey kazanir
Avatar
ertan - 5 yıl önce
körü körüne particilik yapılmamalı bence aynen katılıyorum fatih bey kesinlikle gülşehir için bir fırsattır...