banner461
banner195

Fatih Çiftci Teşekkür Mesajı Yayınladı

Ak Parti’den Gülşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Av. Fatih Çiftci çok demokratik bir süreç geçirdiklerini belirterek teşekkür mesajı yayınladı.

Fatih Çiftci Teşekkür Mesajı Yayınladı
05 Şubat 2014 Çarşamba 10:31

banner143
banner134

 Ak Parti’den Gülşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Av. Fatih Çiftci çok demokratik bir süreç geçirdiklerini belirterek teşekkür mesajı yayınladı.

Çiftci yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi: “Gülşehir de koltuk sevdası değil; memleket, hizmet sevdası söylemi ile çıktığımız yolda bugüne kadar destek olan, olmayan tüm teşkilat üyelerimize hemşerilerimize, dostlarımıza ve siz değerli basın mensuplarına teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım. 

Aday adaylığı sürecince 12 arkadaşımızla beraber saygı ve sevgi kuralları çerçevesinde güzel seviyeli bir rekabet yaşadık. Aday adayı olduğum ilk günden bu tarafa adayımız her kim olursa olsun particilik ve teşkilatçılık anlayışım gereği aday olalım yada olmayalım partimizin ve adayımızın sonuna kadar arkasında olacağımızı, dik duruşumuzdan taviz vermeyeceğimizi söylemiş idim.  Bu minvalde aday olarak açıklanan mevcut belediye başkanımız sayın Mustafa Dursun beyefendiye başarılar diliyor, hayır dileklerimizi iletiyoruz.  

Bundan sonrasında mevcut adayımızın etrafında yanında kenetlenerek; partimiz ve Gülşehir’imiz, için ne gerekiyorsa yapmaya hizmet etmeye devam edeceğiz.  
       
Bu vesile tüm il ilçe ve belde adaylarımızı kutlar ve başarılar dilerim. İnşallah 30 Mart 2014 seçimleri ülkemiz milletimiz ve partimiz açısından hayırlara vesile olur. Sevgi Saygılarımla.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gülşehirli - 4 yıl önce
fatih çiftçi sen önce akp li degilsinki bu sözleri söylüyorsun sen işine bak burada sana ekmek yok
Avatar
akp50 - 4 yıl önce
adam akpartiden aday adayı olmuş aday olmamış ona rağmen küsmemiş açıkça adayımızın arkasındayız demiş ve sen tutmuşsun gülşehirli arkadaş daha sen ak partili değilsin diyosun senmi ak partilisin??? dik duruşundan dolayı tebrik ederiz fatih bey ayrica allah yolunuzu açik etsin ak partinin gülşehirde kazanması için sizin desteğiniz şart aldırmayın bunlara biz gerçek ak partililer bir ve beraberiz...
Avatar
çelik - 4 yıl önce
memleket için yüreğini ortaya koydun ve hizmet için yarıştın fatih çiftçi ak parti li olarak sana teşekkür ederim
Avatar
Avgülşehir - 4 yıl önce
partiye yakışan adaydın kardeşim bu dik duruşun kaliten her zaman taşlanacaktır,bu taşlara çakıllara takılmadan yolunda aynı kararlılıkla yürüyeceğinden şüphem yok,allah yolunu açık etsin.
Avatar
çelik - 4 yıl önce
Siyaset budur işte partiye küsmek yerine aynı heycanla devam etmek fatih çiftci nın demokratik oldunu ve koltuk sevdalısi olmadını gösterir
Avatar
çelik - 4 yıl önce
Tüm gülşehir bilir ki fatik çiftci nın belediye ekmegine ihtiyacı yok.dert memlekete hizmetde yarışmak tır.ak partimiz böyle insanlarla daha iyi ve güzel hizmetlere devam etcek.yani kervan kim ne derse desin yoluna devam etcek inş.