banner461
banner195

Feralan : 30 Martta Milletimiz bu odaklara dersini verecektir...

AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan son günlerde ulusal basında yer alan yolsuzluk iddaları ile ilgili açıklamada bulundu; "Hedef açıktır, Hedef 11 yıldır istikrarı yakalamış büyüyen ve güçlenen Türkiye’dir."

Feralan : 30 Martta Milletimiz bu odaklara dersini verecektir...
19 Aralık 2013 Perşembe 19:16

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan açıklamasında; "Son günlerde, kökü dışarıda olan bazı mihraklarca AK Parti’yi yıpratmaya yönelik itibarsızlaştırma ve karalama kampanyaları yürütülmektedir.

Bir kısım medya, sermaye ve çeteler; dışarıdan güdümlü olduğu anlaşılan ve önceden hazırlandığı belli olan bir psikolojik operasyonu yürütmektedir. Hedef açıktır; Hedef 11 yıldır istikrarı yakalamış büyüyen ve güçlenen Türkiye’dir. AK Parti’nin 11 yıldır hem içeride hem dışarıda Ülke çıkarlarını gözeten politikalar izlemesi ve artık Türkiye’nin dünyada söz sahibi olması birçok şer odağını rahatsız etmiştir. İçeride ve dışarıdaki bu şer odakları ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar Milli İradeye boyun eğdiremeyeceklerdir."

            "Askeri vesayete, bürokratik vesayete, yargı vesayetine, dış güçlere ve çetelere boyun eğmeyeceğiz"

            "Herkes bilsin ki AK Parti iktidarı bu milletin kendisine verdiği emanete hiçbir zaman halel getirmeyecektir. Askeri vesayete, bürokratik vesayete, yargı vesayetine, dış güçlere ve çetelere bugüne kadar boyun eğmedik bundan sonra da eğmeyeceğiz."

            "Türkiye emin adımlarla yoluna devam eder ve kurulan tuzakları bir bir bozar."

            "27 Nisan Muhtırası sonrası, kapatma davası sonrası nasıl dik durduysak bu yıpratmalara karşı da öyle dik duracağız. Birileri manşetlerle, kirli oyunlarla, tehditlerle ve kurdukları tuzaklarla AK Partiyi köşeye sıkıştırabileceğini sanıyor ama yanılıyorlar. AK Parti'nin arkasında koca bir millet var. AK Parti hesabı yalnızca ve yalnızca Millete verir. AK Parti gücünü ne karanlık çevrelerden ne okyanus ötesinden nede kirli ittifaklardan almaktadır. AK Parti gücünü sadece milletten almaktadır. Birileri boşuna ellerini ovuşturmasın. Türkiye’nin yolu değişmez, Türkiye emin adımlarla yoluna devam eder ve kurulan tuzakları bir bir bozar."

            "30 Martta Millet bu odaklara dersini verecektir."

            "İnanıyorum ki; Bu yıpratma sürecinden, AK Partimiz Milletimizin desteğiyle güçlü çıkacak ve 30 Martta Millet bu odaklara dersini verecektir." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce
başbakanımıza ve sizlere güveniyoruz.
Avatar
adam - 5 yıl önce
akp ye sonsuz destek yalnız şu ajan fettullahçı müdürler nevşehirdeki il müdürlerinden bahsediyorum temizleyin lütfen
Avatar
camaat - 5 yıl önce
temizleyin şu abd ajanlarını yahu
Avatar
vekilim - 5 yıl önce
beldelerde belediye başkanı tercihinde kendi aradenizle hareket ediniz uçhisarda buna özen gösterilmesini isteriz akp ye kakışır apk vizyonunda aday göstermeniz dindar imanlı güvenilir yolsuzlukyapmayacak imanlı kişiler de karar verin halka kulak verin yandaşlara değil birtakım insanlar kendi çıkarları için sizi yanlışa sevkederler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
ömer güçlü - 5 yıl önce
başbakanımıza güvenimiz sonsuzdur herzaman heryerde oldugu gibi çürük elmalar olabilir tek yapılacak çürük elmaları atacak ve durmak yok yola devam diyecek bu ümmet senle beraber başbakanım seninle gurur duyuyoruz
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
'hırsızlık evlattan babaya değil babadan evlada gecer' bu sözler başbakana ait acaba ne anlamalıyız ? evlatlar tutuklandı başbakana göre babalardamı içeri atılmalı ???
Avatar
mesaj - 5 yıl önce
nevşehirli akp li vatandaş gereğini yapacak,partimize iftira atanlara gerekli cevabı %70 ile verecek,bizim partide kimse yanlış yapmaz
Avatar
mehmet-2 - 5 yıl önce @mesaj
hepsi abdesti namazlı götürür değilmi